בשבילנו הפלייאוף התחיל

ליגת ווינר: מאמן הפועל י-ם, דן שמיר מייחס חשיבות לכל משחק עד סיום העונה, לקראת המטרה האמיתית: המאבק התחיל. פרנקו: איבדנו ריכוז והפסדנו. גרין: מתאקלם היטב

יום שני 10 מרץ 2008
שלמה חסיד

הניצחון של הפועל ירושלים היום (שני) 89:97 מול גליל עליון, יותר הפסד של המארחת מאשר ניצחון של האורחת. התגובות לאחר המשחק בהתאם.

דן שמיר אמר בסיום: "כל המשחקים שלנו בגליל היו בצורה כזו. גליל קבוצה מוכשרת בהתקפה, צריך להשאר מולם במשחק  במחצית השנייה חזרנו והצלחנו לנצח. שיחקנו הרכב נמוך, הגבוהים היו בחוץ. את שלנו עשינו". 

על הזר החדש התייחס המאמן: "אני תמיד נדהם משחקנים שמגיעים פתאום, הוא לא כל כך מצא את עצמו והצליח להכנס לכל התרגילים וכן הלאה. יש לו מה לתת לנו, ואני מקווה שזו רק ההתחלה".

לקראת המשחק הבא החשוב מול עירוני רמת גן: "מאז שפיינל פור אין פלייאוף, אבל לנו יש פלייאוף. עברנו אחד, יש לנו מול רמת גן. העונה ארוכה. אנחנו מבינים את זה, נשאיר הכל על המגרש. כל משחק יהיה מאבק על הפיינל פור".

הצד המאכזב של הערב, זוהי גליל עליון. דני פרנקו, מאמן הקבוצה אמר בסיום: "אנחנו לא עקביים, לא יציבים. חוסר סבלנות, איבודי כדור, שטות של שחקנים ולאורך המשחק זה נעלם. הבאנו כמה דברים הגנתיים למגרש, אבל זה לא עבד טוב בחצי השני. הריכוז נפגם, וזה פגע. גמרנו את המשחק עם 19 איבודי כדור, שזה המון". 

על ההמשך  העונה בליגת העל אמר פרנקו: "כל משחק הוא קריטי, צריך להבין את זה. נקווה שיהיה בסדר". 

הזר החדש, אוריאן גרין: "אני שמח להגיע לכאן, אני מנסה להתאקלם לקראת ההמשך . אני מכיר את כולם אט אט ונכנס לרוטציה. אני מתרשם מהחברים כאן, הכל בינתיים כאן טוב מאוד. אני מאמין שאפשר להגיע עד הסוף, השמיים הם הגבול עבורנו".

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק