שפונגין חוזר, פולק יצורף

מכבי ת"א תקיים הערב ניסוי כלים אחתון מול הפועל פ"ת, לפני שהקבוצה תצא למחנה האימונים בהולנד. יובל שפונגין יהיה כשיר בתוך שבוע. סיאק פולק היהודי-הולנדי אמור לשחק במקום שיטרית

יום שני 14 יולי 2008
אשר גולדברג
מכבי ת"א שנוצחה בשבועĠשעבר 1:2 במשחק אימון ע"י מ.ס אשדוד, תפגוש הערב בקרית-שלום את הפועל פ"ת. בשורות פ"ת, אגב, אמור לשחק הבלם זאב חיימוביץ' שהעברתו למכבי ת"א תקועה בגלל קשיים מול ג'קי בן-זקן המחזיק בבעלות על מחצית מכרטיסו.

בӞכבי ת"א מקווים כי יצליחו לשכנע את הבעלים של אשדוד, בן זקן לרדת מהדרישות הכספיות אותן הוא מבקש על הבלם ממלאבס כדי שזה יוכל לטוס עם הקבוצה למחנה האימונים במירלו אשר בהולנד.

הבשורה המקצועית המשמחת מבחינת הצהובים היא החלמתו של המגןȠהימני, יובל שפונגין שאמור לשוב לפעילות ומשחקים כבר בשבוע הבא, לאחר שעבר ניתוח בסוף העונה החולפת. שפונגין עצמו החמיץ את רוב משחקי סיום העונה שעברה. המגן שרוצה לתת עונה טובה יותר מאשתקד סיכם: "אני בריא, מתאמן חזק ותוך שבוע אוכל כבר לשחק כרגיל".

במכבי ת"א בונים על המגן היהודי-הולנדי, סיאק פולק, שסיכם עקרונית במועדון. פולק בן ה-33 אמור לתפוס את עמדתו של אורי שיטרית כמגן שמאלי. במכבי ת"א החליטו ללכת על המגן של ספארטה רוטרדם בעקבות ההתנגדות של בית"ר לשחרר את אלירן דנין, כמו גם הדרישות הכספיות הגבוהות שדורש מגרלשווילי, ששוחרר מויטסה.

במכבי ת"א מאיצים את החיפושים אחרי קשר אחורי זר, שאמור להגיע למחנה האימונים באיידהובן, הולנד, אליו תמריא מכבי ת"א ב-17 לחודש, יום חמישי.

גם בגזרת Ӕחוד יש למכבי ת"א בעיות, ראשי הקבוצה יבהירו היום לצרפתי, יאניק קמאנן שכל עוד הוא שייך למועדון עליו להתנהג כמקצוען ולא להזיק בהתנהגותו באימונים ע"י הפגנת חוסר מוטיבציה. במכבי ככל הנראה לא בונים על הצרפתי אבל כל עוד לא מצאו לו מועדוןĠחלופי הוא יהיה בסגל הרחב.

הקפטן משה מישאלוב אמור לקבל במהלך מחנה האימונים שדרוג כספי לחוזהו שיחודש ל-3 שנים נוספות.

תגובות

טלספורט בפייסבוק