דרמה בסופרלנד

הפועל כפ"ס העפילה לרבע גמר גביע המדינה לאחר ניצחון דרמתי על עירוני ראשל"צ 5:4 שתי דקות לסיום הארכה.

יום שלישי 11 מרץ 2008
מערכת TELESPORT

הפועל כפ"ס העפילה לשלב רבע גמר גביע המדינה והדיחה את עירוני ראשל"צ לאחר דרמה שנמשכה 120 דקות.

בדקה ה-16 ישראלביץ' התחיל במסכת השערים לאחר שבעט מ-18 מטרים כדור שפגע בקורה חזר לגבו של שוער ראשון לציון אבגי וחדר פנימה. בדקה ה-36 שיוויון, דודו נחום בישל לשלומי אדרי את שערו הראשון.  בתוספת הזמן של המחצית הראשונה אופיר חמו השלים מהפך ו1:2 לראשל"צ לאחר בעיטה מדהימה מ-30 מטרים שהפתיעה את שוערה של ראשל"צ. 

תוך 3 דקות הצליחו חניכיו של אלי אוחנה להפוך בשנית את תוצאת המשחק, בדקה ה-55 גונזאלס השווה בנגיחה, ו-3 דקות לאחר מכן מאור מליקסון כבש את הראשון שלו 3:2 לכפ"ס. גונזאלס השלים צמד בדקה ה-75 לאחר שניצל טעות בהגנת ראשון וכבש בקלות מול אבגי 4:2.

אדרי וראשל"צ לא היו מוכנים לוותר ותוך 10 דקות אדרי השווה את תוצאת המשחק והשלים שלושער אישי. בדקה ה-80  אדרי ניצל אי הבנה של כפ"ס  ברחבה כדי לכבוש, ובדקה ה-90 פנדל לכפ"ס לאחר ששלומי אדרי הוכשל ע"י לויטה, אדרי גם ניגש לבעוט ושלח את הקבוצות להארכה.

בהארכה לא היו יותר מיידי הזדמנויות ושתי דקות לסיום ההארכה מאור מליקסון קיבל כדור בתוך הרחבה וניצח את עירוני ראשל"צ והעלה את קבוצתו לרבע הגמר.

מחצית ראשונה:

דקה 16, גיז'רמו ישראלביץ' העלה את הפועל כפ"ס ליתרון 1:0:
ישראלביץ' הוביל כדור ובעט מ-18 מטרים לקורה, הכדור חזר מהקורה ופגע  באבי איבגי, שוערה של ראשל"צ ונכנס פנימה.

דקה 19: מתי אברהם העביר כדור רוחב מצויין שפגע ברגלו של לירון זרקו מכפ"ס, אוהד לויטה היה שם כדי להציל מהקו, שלומי עדרי היה על הריבאונד אבל בעט לעמוד השער.  

דקה 36, שלומי אדרי משווה ל1:1:  דודו נחום מסר מצד ימין לשלומי עדרי שבעט לשער, לויטה הדף לרגליו של עדרי שהיה עירני וגילגל את הכדור פנימה. 

דקה 39: ראשל"צ נשארת ב-10 שחקנים לאחר שדודו נחום קיבל שני כרטיסים צהובים תוך דקה והורחק מהמשך המשחק.

דקה 45, אופיר חמו העלה את ראשון ליתרון 1:2:  חמו בעט כדור מ-30 מטרים והפתיע את שוערה של כפ"ס לויטה בגול מדהים. 1:2.

מחצית שניה:

מהפך דרמתי בעיר היין כאשר תוך 3 דקות כפ"ס הצליחה לעלות ליתרון 3:2. בדקה ה-55, גונזאלס בנגיחה מצויינת השווה את התוצאה ולאחר שלוש דקות, בדקה ה-58 מאור מליקסון בעט מחוץ לרחבה היישר לשערו של אבגי וכבש.

בדקה ה--75, ההגנה של ראשון קפאה על שמריה לאחר שחשבה שנשרק נבדל לזכותה, גונזאלס ניצל זאת ופרץ מצוין באגף ימין, לבד מול השוער ובעט פנימה 4:2 לכפ"ס.

שלומי אדרי השלים צמד בדקה ה-80 לאחר שחתף כדור ברחבה, ניצל את אי הבנה בהגנת כפ"ס כבש 4:3 לכפ"ס.

בדקה ה-90,  פנדל לעירוני ראשל"צ ושלומי אדרי משווה 4:4: אדרי עבר את כל הגנת כפ"ס כולל את לויטה שהכשילו, אדרי גם ניגש לבעוט וכבש 4:4 .

הארכה:

דקה 100:  הגנת כפ"ס התגלתה במלוא מערומיה מול המהירות של שלומי אדרי שמול לויטה בעט לחוץ.
 
דקה 118, מליקסון  העלה את כפ"ס ל5:4:
  שתי דקות לסיום הארכה ערבוביה ברחבה של אבגי, הכדור הגיע למליקסון מצד שמאל של השער ובקלות כבש.

הרכבים:

עירוני ראשל"צ
: אבי אבגי; דודו נחום, אופיר חמו, שי פטלק, דני אלברט, ג'ו הנדריקס; מתן אוחיון, גיא טוביאק, אסי בוזגלו; מתי אברהם, קובי סוויסה, שלומי אדרי.

הפועל כפ"ס: אוהד לויטה; אורי אוזן, לירון זרקו, גיל קין, לירוי גונזלבש; אלירן סיימון, עידן שום, בן לוז, גיז'רמו ישראלביץ'; בילי גונסאלס, סמואל יבואה.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק