לא גנבנו את הניצחון

עופר שטרית, חלוצה של בית"ר/שמשון ת"א, מאושר לאחר שקבוצתו הדיחה את הפועל פ"ת והעפילה לרבע גמר גביע המדינה: "ברוב שלבי המשחק היינו טובים יותר". אלי מחפוד: "לא היתה שאננות"

יום שלישי 11 מרץ 2008
מערכת TELESPORT
בית"ר/שמשון ת"א המשיכה גם הערב במסע ההפתעות שלה בגביע המדינה, כאשר הדיחה הערב (שלישי) את הפועל פתח תקוה, מוליכת הליגה הלאומית, כשגברה עליה 0:2.

מאמנה של בית"ר/שמשון ת"א, רפי כהן, אמר בסיום: "אני מאושר, כי זה משחק ראשון שלי בקבוצה והשחקנים עבדו קשה מאוד. אני חייב לתת קרדיט ליפתח הלוי, שנתן עבודה טובה עד עכשיו. מקצועית, חוץ מרבע השעה הראשונה, שאר המשחק היה בשליטה מוחלטת שלנו ואני שמח על הניצחון. אני הייתי כבר במעמד הזה. לא עשיתי קסמים". 

"המפעל הזה מעניק פרסום לליגה הארצית, והשחקנים אוהבים להיות באור הבמה. הכי חשוב מבחינתנו זה להבטיח כמה שיותר מהר את ההישארות שלנו בליגה הארצית

כובש השער השני לזכות בית"ר/שמשון, עופר שטרית: "אם הייתי יכול לתאר את התחושות שלי במילים, הייתי כותב עכשיו ספר שירים. עבדתי קשה מאוד וקיבלתי בונוס בצורת שער. לא גנבנו ניצחון היום, ברוב שלבי המשחק היינו טובים יותר מהפועל פתח תקוה שדורסת את הליגה הלאומית. עלינו לרבע הגמר בזכות היכולת שלנו, ואני לא רואה בזה הפתעה".
 
לגבי המאמן הטרי, אמר שטרית: רפי הגיע אתמול, עשה אימון אחד והיום הגענו למשחק. הוא עוד לא הספיק להכיר את כל השחקנים, אבל אנחנו נתנו 100% והוא שיחק עם השחקנים שהוא מאמין בהם".

החלוץ הוותיק חושב גם מעבר למפעל הגביע: "הליגה זה הלחם שלנו, ואני רוצה לראות איך אנחנו מביאים את היכולות והאנרגיות האלו גם לליגה".

מאמנה של הפועל פ"ת, אלי מחפוד, אמר בסיום: "לא היתה שאנננות, הגענו לחמישה או שישה מצבים בפתיחה אבל לא היינו מרוכזים. אנחנו מסתכלים קדימה, על הליגה. ביום שישי יש לנו משחק קשה ונמשיך במטרה שלנו, שהיא לעלות ליגה".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק