2

בחזרה לפסגה

WNBA: אחרי שלושה הפסדים רצופים ואיבוד המקום הראשון בבית המזרח לטובת דטרויט, בקונטיקט יקוו לחזור למסלול הניצחונות על חשבונה של ניו יורק ליברטי ובעיקר למקום הראשון

יום שלישי 15 יולי 2008
מערכת TELESPORT

ליגת כדורסל הנשים הטובה בעולם לא נחה לרגע. הלילה תתארח ניו יורק ליברטי שממוקמת רביעית בבית המזרח אצל קונטיקט שנמצאת שני מקומות מעליה. אתר TELESPORT ממליץ לכם על ההימור האידיאלי.

משחק מספר 21: קונטיקט סאן - ניו יורק ליברטי

ניו יורק ליברטי בשונה מקונטיקט, מגיעה למשחק במצב רוח מצוין. הליברטי שממוקמים במקום הרביעי בבית המזרח, מגיעים אחרי ניצחון ענק על מוליכת הבית, דטרויט (64:74). ניצחון שכלל רבע רביעי עם תצוגת ענק וריצה מדהימה של 7:23. 

בצד השני של המגרש תנסה קונטיקט שממוקמת שנייה בבית המזӨח, להתאושש מרצף ההפסדים שפוקד אותה בתקופה האחרונה. הסאן שידעו תקופות טובות יותר, הפסידו בכל שלושת המחזורים האחרונים וכתוצאה מכך איבדו את המקום הראשון לטובת דטרויט.

אם מישהי צריכה יותר את הניצחון, אין ספק שזאת קונטיקט שחייבת להדביק את הפער מדטרויט שמובילה עליה בניצחון אחד יותר. החבורה המגובשת של הסאן בדרך כלל לא מתקשה במשחקי הבית לעיני הקהל הביתי, ונראה שמול ניו יורק החלשה, שמבחינתה עשתה את שלה כשניצחה את דטרויט במחזור האחרון, היא תצליח להיחלץ מרצף ההפסדים ומהתקופה הקשהȮ

ההימור: 1 היחס: 1.80

תגובות

טלספורט בפייסבוק