ייתכן שינוי בבעלות על מכבי

בלעדי: רענן כץ זועם על חוסר ההתחשבות בדעתו בדירקטוריון מכבי תל אביב. משקיע חדש התעניין באפשרות להשקיע בקבוצה. הוא עשוי להיכנס כבעלים אם יימשך המשבר הנוכחי בצמרת הקבוצה

יום רביעי 12 מרץ 2008
שלמה חסיד

משקיע חדש עשוי להצטרף בקרוב לקבוצת הכדורסל של מכבי תל אביב. אם וכאשר חלק מבעלי המניות במכבי יחליטו למכור את אחזקותיהם בקבוצה. 

באחרונה התגלו חיכוכים די משמעותים בין שלושת הקבוצות שאוחזות בשליטה בקבוצה. רענן כץ המחזיק שליש מהמניות, קבוצת דיוויד פדרמן המחזיקה בשליש וקבוצת שמעון מזרחי המחזיקה בשליש מהמניות כש-16 אחוז מהם שייכות למשפחת רקנאטי.

בישיבת הדירקטוריון האחרונה לא התגלו הסכמות אפילו על פרטים השוליים ביותר כמו מי היה צריך לקבוע את זהות שחקני העבר הגדולים של מכבי, ומי היה צריך לעמוד ליד ג'ורדי בורת'מאו, בטקס שנערך בהיכל נוקיה לפני המשחק נגד ריאל מדריד.

רענן כץ שלא מסתיר את חוסר שביעות רצונו בנעשה בקבוצה, והיחסים בין חבריה אינם אידאליים, הצטרף לקבוצה בעקבות המשבר עם קובי אלכסנדר בראשית המילניום הנוכחי, אך לא ברור כמה זמן הוא ימשיך להזרים כספים למכבי כאשר הקבוצה לא תמיד מתחשבת בדעתו. 

קיימת אפשרות שכבר בקיץ הקרוב תשתנה תמונת הבעלות על הקבוצה והיא תצא לדרך אחרת. כץ אמר ל-TELESPORT: "לפי דעתי בעל המאה צריך להיות בעל הדעה. מי ששם את הכסף צריך להחליט, ואם אני לא מחליט אז יש פה בעיה".

ייתכן שחלק מבעלי המניות יעשו נסיון לעניין משקיע חדש שכבר הביע עניין בקבוצה וזאת כדי להביא לסדר חדש בחלוקת המניות

במכבי הודפים את השמועות על החלטתם לסיים את הרומן עם ניקולה וויצ'יץ'. בכיר בקבוצה אמר: "כנראה שיש פה עיתונאים משועממים. אחרי כל משחק טוב מאריכים את החוזים של השחקנים ומעלים להם את השכר, ואחרי כל משחק רע שולחים אותם לקיבינמאט. אנחנו לא מתעסקים בזה בכלל. בקבוצה חושבים אך ורק על המשחק הגורלי נגד ריאל מדריד ואת הספקולציות נשאיר לקיץ".

מכבי תל אביב יצאה היום למדריד לקראת המשחק מחר מול ריאל מדריד

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק