בקרוב: אולפן ליגת האימונים

הכותרת הזו הופכת ללא כל כך הזויה בהתחשב בטירוף החד׫ שאחרי היורו: משחקי האימון בישראל מועברים בשידור חי בטלביזיה ובאינטרנט. מאמני הקבוצות לא נשמעים מודאגים, אך האוהדים דווקא כן בלחץ. תופעה

יום שלישי 15 יולי 2008
שלמה חסיד
שהם יודעים באווירה הנינוחה ואם עשינו תיקו במשחק אימון לא קרה כלום. ממשיכים הלאה"

מי שניצח ביום חמישי את בן שמעון הוא יוסי מזרחי, מאמן אשדוד שלא חגג יתר על המידה. מזרחי:  "אם ניצחתי את מכבי תל אביב בקריית שלום ביום חמישי זה לא משנה דבר בהיערכות שלי. זה היה בסך הכול משחק הרצה והחשיבות שלו לא יותר גדולה מניצחון במשחקון פנימי בין ההרכב הראשון לשני או בין ההרכב הראשון לקבוצת הנוער".

ברור̠לך שכיום האוהדים רוצים תוצאות גם במשחקי אימון

"אני אף פעם לא התייחסתי יותר מדי למשחקי אימון ובטח שזה לא אומר על מצב הקבוצה. הליגה עוד רחוקה. אני זוכר שאימנתי בבית"ר למשל, כל דבר שהיה קורה לקבוצה גרם לתקשורת להתעסק בו וזה היה לאו דווקא משחקי אימון. אך זה עניין של הקבוצות הגדולות ועל המאמנים לדעת להתמודד עם זה. אני לא חושב שאם קבוצה מסיימת בתיקו במשחק אימון חודשיים לפני הליגה, זה אומר משהו"

שי מזרחי מסכם: "במכבי תל אביב יש לחץ, זה דӑר רגיל ותמיד היה. האוהדים לא סתם התחילו לצעוק להנהלה שאין לנו הגנה ואני מקווה ומאמין שגם ההנהלה, גם נמני וגם בן שמעון שמים לב למה שאנחנו שמים ורואים את השינויים במהרה. אם ככה נגיע לליגה אין טעם לכל הרעש שעשינו ובשביל זה טוב שיש משחקי אימון ואנחנו נמשיך להגיע".

תגובות

טלספורט בפייסבוק