לוי: אני נשאר עד סוף העונה

בסיום משחק ההפסד למכבי נתניה ניסה רוני לוי להשאיר מעט עניין בעונה של חיפה ולהבטיח שיש עוד על מה להילחם. ראובן עטר אמר בסיום שהוא אינו מודאג מהמשך דרכו בכדורגל הישראלי

יום רביעי 12 מרץ 2008
מערכת TELESPORT

 בסיום משחק ההפסד של מכבי חיפה בשמינית גמר גביע המדינה לכדורגל הסתגרו שחקני מכבי חיפה ומאמנם, רוני לוי, בחדר ההלבשה של הקבוצה דקות ארוכות לאחר סיום המשחק בניסיון לעכל ולהבין שהעונה נגמרה.

רוני לוי:  אני נאמן לסיכום שלי עם יענקלה שחר,  יש עדיין דברים ושאיפות שאנחנו רוצים להגשים העונה, ובראשם להגיע לאירופה, ברגע שעשיתי את ההחלטה אין יותר ספקולציות ואני נשאר עד סוף העונה"

ראובן עטר מהצד השמח של חדרי ההלבשה אמר בסיום המשחק: "אני מקווה שהשנה נגיע לגמר, אחרי 30 שנה שזה לא קרה, מחצית שניה טובה מאד שלנו במחצית השניה היינו שווים מול שווים. כל הכבוד לחברה, בשבועיים האחרונים היו סערות בשתי הקבוצות והיה חשוב לעבור שלב". 

עטר שעדיין לא יודע היכן יאמן בעונה הבאה גם הוסיף בנושא: "עד עכשיו הספיקו לנתח את כל הסיבות למה אני צריך לאמן בחיפה ולמה לא צריך בחיפה, אני מחוייב למכבי נתניה ואתן את ה-100 אחוז עד הסוף. אני אעשה את הכי טוב בשביל מכבי נתניה ולא עוסק כרגע בענייני העונה הבאה, אני לא דואג לקריירה שלי אנחנו עושים פה עבודה טובה מאד וכמובן שכל הקרדיט מגיע לשחקנים.ביע ובליגה"

לירן שטראובר, שוערה של מכבי נתניה אמר בסיום: מלפפונים תמיד יש בשוק, אנחנו לא צריכים להתייחס לדברים האלה יהיו ספקולציות מפה ועד להודעה חדשה, שחקני מכבי נתניה יעשו הכל עם כל מאמן ומה שיחליטו יחליטו. בכל גביע שלקחתי היו לי גם קבוצות גדולות וגם קבוצות קטנות, השנה מה שיבוא יבוא ונשמח לשחק מול כל קבוצה.


תגובות

2

טלספורט בפייסבוק