נראה אם שחר יפנה לעטר

במכבי נתניה לא אהבו ספינים מכוונים של גורמים תקשורתיים שמראים לראובן עטר את הדרך למכבי חיפה. עטר נראה מכונס בעצמו, יאמר בינתיים שותק

יום חמישי 13 מרץ 2008
אשר גולדברג

כל קבוצה בליגת העל כבר הייתה מחתימה את ראובן עטר מזמן על חוזה ארוך טווח. במכבי נתניה, חושבים אחרת. הבעלים דניאל יאמר שותק ומהתנהלותו אי אפשר להבין שום דבר בקשר לתוכניותו לגבי המאמן בשנה הבאה.

גורם המקורב לקבוצה סיפר ל-TELESPORT: "יאמר פיטר את אלי גוטמן כשהוא נתן לגורם מסויים לדבר בשמו בשידור חי בערוץ הספורט. יאמר לא מוכן לשמוע מגורמים תקשורתיים אינטרסנטים להפיץ ספינים ושקרים. אם, כפי שנאמר בתקשורת היודעת דבר, ראובן עטר בדרך למכבי חיפה, אין בעיה. נראה אם יעקב שחר אכן יפנה אליו".

גורם אחר בקבוצה אמר ל-TELESPORT: "נראה לנו שעטר מוביל את מכבי נתניה, כדי להוכיח דבר ליעקב שחר, וזה צורם".

ראובן עטר נראה מכונס בעצמו בשבועות האחרונים כשהוא מתקשה להבין  איך הדברים בעניינו אינם נסגרים. עטר שנותן במה לשחקנים צעירים, לא קיבל את הביטוי לכך מקברניטי הקבוצה.

עטר יודע כי רק שדרוג במעמדו למועדונים הגדולים בארץ, יקבע את עתידו כמאמן בשנים הבאות. מכבי חיפה זה המועדון בו הוא רוצה לאמן ולשקם, אחרי ההתרסקות של העונה האחרונה. עטר יודע שלדברים הנאמרים על ידי "פרשנים" לזכותו, רק גורמים לו את הנזק הכפול אצל יאמר ושחר.

כמעט כל שחקני מכבי נתניה היו רוצים לראות את עטר ממשיך, אבל לעטר ברור שמשקלם של השחקנים טוב רק לדקות שהם על כר הדשא ולא מעבר לכך.

מי יעשה את הצעד הראשון לכיוונו של עטר? יאמר או שחר? יכול להיות שהשניים כלל לא יעשו כלום. בינתיים, ייבחנו השניים מועמדים אחרים ויתנו לאירועים ב"קופסא" להיות עוד כותרת מרכזית.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק