גוטמן: מדובר בקבוצה טובה

הפועל ת"א ערכה מסיבת עיתונאים לקראת המשחק מחת מול יובנס מסאן מרינו. למרות היריבה החלשה, גוטמן לא מזלזל: "ראיתי את הקבוצה הזו. יש לה שחקנים טובים מאוד"

יום רביעי 16 יולי 2008
שלמה חסיד
 הפועל ת"א תפתח מחר את  הופעותיה באירופה, כאשר תפגוש את הקבוצה החלשה של יובנס מסאן מרינו.

מאמן הקבוצה, אלי גוטמן כינס מסיבת עۙתונאים וענה לשאלות לקראת המשחק המסקרן.

גוטמן לא מזלזל בהקבוצה החובבנית מסאן מרינו וכשנשאל האם הוא מכיר את היריבה שלו אמר: "ראיתי את הקבוצה הזו ואני מכיר אותה על בוריה. יש להם שחקנים טובים, יש להם צמד חלוצים טובים וקשר עושה משחק טוב. אנחנו הצוות המקצועי עושה את המוטל עליו והשחקנים יעשו את המוטל עליהם במגרש".

על החלטת המשטרה, לא לאפשר לקהל רב להגיע לאיצטדיון אמר: "זו היתה החלטה שגוייה, הקהל הזו הוכיח את עצמו לאורך כל העונה. מצד שני טוב ששינו את ההחלטה ואיפשרו ל-2Ȱ00 איש להיכנס בכל זאת למגרש. הם יתנו לנו אווירה ביתית ויעשו את העבודה לטובתנו".

גוטמן סיפר מה הוא מצפה משחקניו לקראת המשחק: "אני מצפה שיהיה משחק מהיר והצטרפות מהירה להתקפה. אני יודע שהשחקנים אינם בכושר מקסימאלי, אבל אני מצפה מהשחקנים שלי שיהיו מרוכזים וישחקו על הצד הטוב ביותר".

גוטמן נשאל האם קבוצתו מוכנה למשחק מול יובנס:  "הפועל ת"א בהחלט מוכנה למשחק הזה. היא אומנם אינה מוכנה לליגה, אך אנחנו התכוננו היטב למשחק מול יובנס ונגיע מוכנים ומרוכזים".

תגובות

טלספורט בפייסבוק