יש תחושה של חג

מישל דיין, מאמנה של קרית שמונה לא מסתיר את התרגשותו לקראת המעמד ההיסטורי של קבוצתו מול מורגן במסגרת גביע אופ"א: "כל קבוצה שמצליחה במפעל האירופי, מביאה כבוד למדינה"

יום רביעי 16 יולי 2008
אשר גולדברג
 קרית שמונה ערכה היום את מסיבת העיתונאים שלה לקראת המשחק מחר (חמישי) מול מורגן המונטנגרית. מאמן הקבוצה, מישל דיין, לא מקל ראש ביריבה, שמוערכת בתקשורת כקבוצה שקרית שמונה לא צריכה להתקשות מולה.

המאמן החדש של הקבוצה מהצפון הߪייחס בתחילה לאירועים הקשים היום {רביעי}. "זה יום קשה, בטח לתושבי הצפון כולנו ראינו את התמונות ולכולנו לא היה קל וקשה לדבר על כדורגל. בכל זאת, קרית שמונה עושה היסטוריה ואני ראיתי בטלביזיה את בני סכנין חוגגת את העלייה לשלב הבא וגם אני רוצה לחגוג וߜפגוש קבוצה יותר גדולה. ראיתי את מורגן בקלטות. מדובר בקבוצה מאוד פיזית. השחקן הכי נמוך שלה הוא 1.85 מטר. למרות זאת, אני בטוח שאפשר לנצח אותם. יש תחושה טובה, תחושה של התרגשות, תחושה של חג. 

הקפטן יניב לביא. "בקרית שמונה יש התרגשות גדולה. אין ספק שזה מעמד מיוחד. אנחנו נעשה את הכל כדי שננצח ונתקדם לשלבים גבוהים יותר". 

קרית שמונה תחסר מחר את השחקן עם הניסיון האירופאי הכי עשיר שיש לה, עבאס סואן. סואן הורחק לפני כשנה במשחק אינטרטוטו של מכבי חיפה. ההערכה היאȠשלמשחק יגיעו 4,000 צופים.  

תגובות

טלספורט בפייסבוק