דיור פישר חתם במכבי

הסנטר של קבוצת ברי מהליגה הבלגית חתם רישמית במכבי ת"א. בקבוצה מקווים שישכיח אש עזיבתם של טרנס מוריס וניקולה ווצ'יץ. שרון דרוקר, שאימן בבלגיה בעונה שעברה: "מדובר בשחקן יוצא מהכלל שיתרום למכבי"

יום חמישי 17 יולי 2008
שלמה חסיד

 הסנטר דיור פישר חתם על החוזה ומצטרף רשמית למכבי ת"א, שהולכת ומשלימߔ את הסגל שלה לקראת השנה הבאה.

פישר מצטרף לסנטרים האחרים שחתומים בקבוצה, מרקוס פייזר, אסטבאן באטיסטה ויניב גרין וביחד הם אמורים לסתום את החלל שנוצר אחרי עזיבתם של טרנס מוריס וניקולה ווצ'יץ. 

כעת מכבי מנסה לצרף רכז בעל שיעור קומה ובכך להשלים את הסגל שלה לקראת העונה הקרובה.

מי שמכיר היטב את פישר הוא המאמן הישראלי שרון דרוקר, שאימן בשנה שעברה את אוסטנד בליגה בלגית.

פישר הוא שחקן הגנה יוצא מהכלל, ובעונה האחרונה זכה בתארים מלך הריבאונדים, מלך החסימות והשחקן היעיל ביותר (עפ"י דירוג מדד) בליגה הבלגית. שנה קודם לכן היה מלך החסימות בליגה הגרמנית.  פישר, אתלט נהדר, הוא בעל נוכחות מרשימה מתחת לסל, קליעה טובה ויכולת קריאת מצבים גבוהה.

פישר שיחק שנתיים במכללת ווסט וירג'יניה (2003-2005) וۡיים עם ממוצעים של 9.5 נקודות ו-5.3 ריבאונדים. בעונת 2005/06 שיחק תקופה קצרה בולוצלאבק הפולנית והמשיך לליגת הפיתוח של האן.בי.איי בקבוצת רואנוק דאזל.

ב-2006/07 שיחק בגרמניה בקבוצת אולדנבורג. הוא היה מלך החסימות של הליגה עם 2.6 גגות במשחק ובנוסף תרם 11.9 נקודות ו-6.6 ריבאונדים.

בעונה האחרונה הוביל את ברי הבלגית למקום הראשון בתום העונה הרגילה ולגמר הפלייאוף. פישר כאמור סיים כמלך הריבאונדים בליגה עם 10.8 במשחק, מלך החסימות עם 2.8 במשחק ובעל המדד הגבוה ביותר בליגה (24.0). פישר קלע בממוצۢ 14.4 נקודות במשחק והוסיף 1.8 אסיסטים ו-1.2 חטיפות. בין היתר היו לו משחקים בבלגיה בהם השיג 6 ו-7 חסימות וכן 20 ריבאונדים במשחק.

דרוקר אמר על השחקן: "מדובר בשחקן יוצא מהכלל, מכבי עשתה עיסקה מצויינת, פישר הוא שחקן לרמות הגבוהות ואני חושב שӔוא יצליח בקבוצה".

תגובות

טלספורט בפייסבוק