ניצחון של הטוטו

בית"ר ירושלים ניצחה את מכבי פ"ת והצדיקה את הוצאת המשחק מטופס הטוטו של מחזור סוף השבוע. בן שושן, ברוכיאן, עידן טל ורומלו כבשו לבית"ר. שום: "כשהשחקנים שלי משחקים טוב קשה לעמוד מולם"

שבת 15 מרץ 2008
מערכת TELESPORT
בית"ר ירושלים ניצחה את מכבי פ"ת בקלות יתרה 0:4 והצדיקה את הוצאת המשחק ממחזור הטוטו של סוף השבוע. המחצית הראשונה היתה משעממת ביותר מלבד הזדמנות רצינית אחת בדקה ה-17 כאשר בן שושן קיבל כדור בתוך הרחבה וכבש את הראשון. 

המחצית השניה היתה שונה לגמרי, בדקה ה-63 מיכאל זנדברג פירגן לאבירם ברוכיאן את השני של בית"ר מספר דקות לאחר מכן, בדקה ה-73 עידן טל כבש את השלישי לזכות בית"ר מ-25 מטרים בבעיטה חזקה ומדוייקת, אוהד כהן שהצטיין לאורך כל המשחק הפעם לא הצליח לעצור.

בדקה ה-90 פריצה של גל אלברמן לתוך רחבתו של כהן, אלברמן הוכשל ופנדל לבית"ר, רומלו ניגש לכדור ובקלות בעט פנימה וקבע תבוסה לפ"ת 0:4.

גיא לוזון, המאמן המפסיד: בית"ר ניצחו בצדק, אנחנו נפתור את הבעיות בתוך הקבוצה ונעבוד קשה בשביל לצאת מהמצב הזה, נתאמן קשה כל השבוע כדי לבוא מוכנים לנתניה, אנחנו תלויים בעצמנו, נצטרך לאסוף את השברים ונעשה הכל כדי לצאת מהמצב הזה".

יצחק שום מאמן בית"ר: כשהשחקנים שלי משחקים טוב קשה לעמוד מולם, אני שמח ששיחקנו טוב והבקענו 4 שערים, מה אנחנו צריכים לבקש יותר מזה, השינוי בא בחצי השני , התחלנו להתלהב מחדש והתחלנו ללחוץ על שחקני פ"ת ועשינו את המשחק קל ביותר, הלוואי שנמשיך לשחק כך עד לסוף העונה, אני הראשון שרוצה שזה יקרה אבל לא תמיד זה הולך, היום זה הלך.השחקנים נתנו את מה שהיו צריכים לתת".

מחצית ראשונה:

בדקה ה-17 בן שושן כבש:
  בן שושן קיבל כדור מצוין מג'וניור ויסה בתוך הרחבה כאשר עומר הדר שומר עליו השתחרר בצורה קלילה ובועט פנימה 0:1 לבית"ר. 

בית"ר המשיכה עם הלחץ הגדול על שערו של אוהד כהן ובדקה ה-22,  מיכאל זנדברג בעט לשער, אוהד כהן הציל בצורה יפה, בן שושן היה על הריבאונד בנגיחה אבל אוהד כהן שוב פעם היה עירני והשאיר את פ"ת במשחק.

מחצית שניה

18 הדקות הראשונות של המחצית השניה היו ללא הזדמנויות משמעותיות, אבל בדקה ה-63 ברוכיאן הכפיל את היתרון: עידן טל הכניס כדור מצוין למיכאל זנדברג שיכול היה לכבוש אבל העדיף למסור כדור לאבירם ברוכייאן שסידר לבית"ר את ה-0:2. 

בדקה ה-71,
אבירם ברוכיאן קיבל כדור 30 מטרים מהשער ושלח בעיטה מדוייקת לעברו של אוהד כהן, שבזינוק ענק, הציל את קבוצתו משער שלישי. דקה לאחר מכן, בדקה ה-72, מיכאל זנדברג נכנס לרחבה, עבר שלושה שחקנים ובעט לשער, אוהד כהן הציל שער בטוח פעם נוספת.

עוד דקה עוברת ובדקה ה-73 טל שילש את היתרון: עידן טל בעט מ-25 מטרים היישר לרשתו של אוהד כהן שהפעם כבר לא הצליח לעצור, ו-0:3 לצהובים שחורים של בית"ר.

בדקה ה-90, הוכשל גל אלברמן עם כניסתו לרחבת ה-16, ונשרק פנדל לזכות בית"ר, רומלו ניגש לבועט וכבש 0:4 לירושלמים. 

הרכבים:

בית"ר ירושלים: 
קאלה, בנאדו, בן יוסף, אלברז,זיו,בואטנג, טל, ברוכיאין, ויסה זנדברג, ובן שושן.

מכבי פ"ת:  כהן, הדר, מגמאדוב, דמארי, עמר, כהן, צמח, קאקו, בקל, קדוסי, דמארי


תמונות: בית"ר.נט

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק