אוחנה פוגש את ביתר

הגרלת רבע גמר הגביע: בית"ר ירושלים תארח בטדי את אוחנה והפועל כפ"ס. מחזיקת הגביע, הפועל ת"א תארח את בני יהודה, ק"ש מול הסינדרלה שמשון ת"א. הכח ר"ג מול נתניה

יום שני 17 מרץ 2008
אשר גולדברג

הגרלת רבע גמר גביע המדינה נערכה בעיר שדרות:  הפעם החליטו בהתאחדות להתייחד עם תושבי הדרום וההגרלה נערכת בעיר שדרות, שסופגת מטרי קאסמים מדי יום. המשחקים יערכו באחד ובשני באפריל בחודש הבא.

ההגרלה המעניינת ביותר, שנערכה הערב, בית"ר ירושלים, האלופה תארח בטדי את אלי אוחנה, הסמל המוכר בבירה שיגיע ביחד עם הפועל כפר סבא לעשות הפתעה. עוד משחק מסקרן, זהו הדרבי בין הפועל ת"א לבני יהודה. להזכירכם, רק בשבת האחרונה ניצחו האדומים 2:3 בבלומפילד. 

המסע היוצא מהכלל והנדיר של הסינדרלה, בית"ר שמשון תל אביב, תנסה להמשיך זאת הפעם במשחק חוץ מול הפועל קרית שמונה. נתניה תצטרך להגיע למרכז ולפגוש את הקבוצה הנהדרת מהליגה הלאומית, הכח עמידר רמת גן, שלא תוותר בקלות.

שוערה של מכבי נתניה, לירן שטראובר אמר: "המטרה להזדהות עם התושבים כאן, הם עוברים ימים לא קלים. אני מרוצה מההגרלה, זו הגרלה סבירה. עם כל הרצינות, לא יהיה קל. הכח עם פניה לליגה הראשונה, היא לא נופלת מאף קבוצה". 

קפטן הכח עמידר רמת גן, אסי דומב: "הכדורגל מעניין מעצם ההפתעות. על הנייר יהיה קשה, אבל הכל נקבע במגרש. אני שמח שאנחנו מארחים, נתניה הקבוצה הכי קשה, שיכלנו להיפגש מולה. הכל אפשרי ופתוח".

אבי לוזון, יו"ר ההתאחדות: "זהו יום חג, יום של כיף. שמחה גדולה לילדי שדרות. זכות גדולה שנפלה בחלקנו. התחושות שהם נהנים והם מודים לי, שאנחנו לא שוכחים אותם". 

ואליד באדיר, אמר לאחר ההגרלה: "יש לי משחק חשוב מול בני יהודה. הראש כרגע בליגה, אבל אנחנו יכולים להמשיך את המסע המופלא בגביע". 

דוד אמסלם, קפטן בית"ר ירושלים: "היה כאן יום ארוך. נסענו וחיזקנו כאן את התושבים. בגביע אין חצי עבודה, אפילו שמדובר במשחק בית. לא היה איכפת לי איזה קבוצה תגיע, אבל העיקר שיהיה בטדי. 

"המטרה זהו דאבל. אנחנו רוצים להגיע לזה. עדיין לא הנפתי שום גביע, בעזרת השם אני מקווה שנעשה זאת". 

דאגלס דה סילבה מהפועל כפ"ס: "אין הגרלה יותר קשה מזה. זה הגרלה קשה, זה גביע. אנחנו צריכים להתכונן טוב עוד שבועיים. יש לנו משחק קשה בשבת, אבל בטדי יש תמיד הרבה קהל, תמיד כיף שם. זה הכדורגל, יהיה משחק מהנה". 

יניב לביא, מקרית שמונה: "הגרלה נוחה. אבל אנחנו צריכים להיות הרבה טובים. אנחנו קבוצה חזקה בבית, אבל בית"ר שמשון יבואו עם מלא מוטיבציה. אנחנו מקווים לעבוד קשה ולעבור שלב". 

דוד ייני, מבית"ר שמשון ת"א: "יש הפתעות, באו מכבי ת"א הפתענו. אפשר להניף, למרות שלא נבוא לטיול בצפון. יהיה בסדר. לא נבוא לתפאורה לצפון, יהיה בסדר".

סדר המשחקים:

הפועל קרית שמונה (בית) - בית"ר שמשון ת"א (חוץ)

הכח עמידר רמת גן (בית) - מכבי נתניה (חוץ)

הפועל ת"א (בית) - בני יהודה ת"א (חוץ)

בית"ר ירושלים (בית) - הפועל כפר סבא (חוץ)

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק