שחקנים במכבי נגד קמנאן

במכבי תל אביב יאפשרו לחלוץ הצרפתי, יאניק קמנאן לעזוב בסיום העונה. שחקן במכבי: רק כסף מעניין אותו, הוא מעצבן. כבשנו שער והוא אפילו לא שמח. הבוקר הוא נזרק מאימון הקבוצה

יום רביעי 19 מרץ 2008
אשר גולדברג
יאניק קמנאן, החלוץ הצרפתי של מכבי ת"א, יימכר בקיץ לכל קבוצה שתחפוץ בשורותיו. קמנאן הפך בשבועות האחרונים לשחקן ממורמר שמשרה אווירת נכאים בקרית-שלום.

בימים האחרונים מפיצים מקורביו של הצרפתי על התעניינות מצידם של מועדונים בצרפת, בלגיה והולנד בקמנאן.

לקמנאן חוזה לשנתיים נוספות מעבר לעונה הנוכחית, אבל הוא דורש כבר מעכשיו לפתוח ולשפר משמעותית את שכרו, תוך מתן דוגמאות של קנאה בשחקנים אחרים אשר שכרם גדול משלו.

במכבי ת"א אין כוונה להעלות את שכרו, בטח לא כשקמנאן שולח רמזים דרך התקשורת. שחקן במכבי ת"א הבהיר את הנושא: "קמנאן הגיע למכבי ת"א כבחור חביב, רגשן וביישן. יש לו מהירות ושליטה בכדור, אך אינו מבין כל כך את המשחק הקבוצתי. הוא כבש מספר שערים אבל החמיץ רבים אחרים. כשהמאמן ניר לוין קרא לו לשיחה אישית-מיקצועית הוא נפגע ונעלב.

אותו שחקן הוסיף: "שיא הבושה וההשפלה היה כשאחרי גול שלנו הוא לא קפץ והתלהב. הוא פשוט דאג להראות שהוא כועס. לא יכול להיות שעינו של קמנאן צרה בשכרם של חבריו כשהוא פותח פה אחרי מספר גולים".

דריכות רבה במכבי ת"א לקראת המשחק בבלומפילד נגד מ.ס. אשדוד. מספר שחקנים טוענים כי בשיטת המשחק הנוכחית קשה להגיע למצבי כיבוש.  במכבי תל אביב מודעים לעובדה שהפסד יסבך את הקבוצה מאוד במאבקי התחתית והתקווה היא כי אצטדיון בלומפילד יהיה כמעט מלא באוהדי הצהובים.

אגב, הבוקר זרק המאמן ניר לוין את קמאנן מהאימון לאחר שנכנס בברוטאליות בליאור ז'אן. לאחר האימון התפייסו ז'אן וקמאנן.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק