0

בלעדי: המעצר בנמל התעופה

לידי TELESPORT הגיע סרט וידאו בלעדי של רגעי המעצר של שחקני בני סכנין. צלם הסרט: הייתה מהומה. השחקניӝ טענו, שהם לא גנבו

יום חמישי 24 יולי 2008
דורון ברגר

המעצר של שחקני בני סכנין אתמול (רביעי) בנמל תעופה בן גוריון, עורר מהומה רבה, בנמל התעופה ואף מחוצה לו. מתברר שצלם חובב הצליח לצלם באמצעות הטלפון הסלולרי̠את השניות הראשונות של מעצר השחקנים.

לידי TELESPORT הגיע באופן בלעדי סרט הוידיאו שצילם אחד מעובדי נמל התעופה באמצעות הטלפון הסלולרי, אומנם לא מדובר בסרטון באיכות גבוהה, אולם ניתן לראות בתחילת הסרטון בבירור את המעצר של אחד משחۧני סכנין שמתבקש על ידי איש ביטחון להגיע לחדר חקירות.

לחצו PLAY מתחת לתמונה וצפו בסרטון הבלעדי של TELESPORT.

השחקן נראה מחזיק תיק על גבו ומתבקש להגיע עם אנשי האבטחה. מיד לאחר מכן נראה אחד משחקני בני סכנין באחד מחדӨי החקירות בנתב"ג, גם צילום זה סובל מבעיות טכניות רבות, אך ניתן לראות בבירור את השחקן בחדר החקירה.

בן, עובד נמל התעופה, שצילם את התמונות מספר: "ראינו אותם. אחד מהם התבקש לפתוח את התיק. היה שם בושם לקוסט, הוא סירב לפתוח את התיק בפני איש אבטחה, אך כשהגיע בלש, הוא פתח את התיק כמו גדול". 

"לאחר מכן ראינו עוד שניים, שחיפו על מישהו אחר. אני צעקתי שיש כאן גנב ולאחר מכן נעצרו עוד שלושה. אחד השחקנים אמר שהוא ממהר כי יש לו משחק, והוא חייב להספיק להגיע למטוס, אבל ראשי האבטחה הבהירו לו שבינתיים הוא לא עולה על שום מטוס והוא מועבר לחקירה."

לחצו PLAY מתחת לתמונה וצפו בסרטון הבלעדי של TELESPORT.

צילום ועריכה: נפתלי חזקיה.

פורסם לראשונה: יום ד' בשעה 23:00

תגובות

טלספורט בפייסבוק