קולב הבולגרי מועמד לביתר

החלוץ הבולגרי, טודור קולב, המשחק באאכן הגרמנית מועמד להחליף את החלוץ הברזילאי, רומולו בבית"ר ירושלים. שום: "הוא הוצע לנו לפני שנה ולבסוף לא סגר". תמוז ובן יוסף לא ישוחררו לחיפה או ת"א

יום חמישי 20 מרץ 2008
אשר גולדברג

בבית"ר ירושלים ממשיכים בהכנות לעונה הבאה כבר מעכשיו. מה שמסתמן כרגע הוא שהחלוץ הברזילאי, מרקוס רומולו, לא ימשיך בשורות האלופה ומי שמוזכר כמועמד להחליפו הוא טודור קולב הבולגרי.

קולב משחק בליגה הגרמנית השניה במדי אלמניה אאכן, הממוקמת במקום ה-10 בליגת המשנה. החלוץ בן ה-28 שיחק העונה ב-19 משחקים, ואף הספיק לכבוש 5 שערים.  הבולגרי הגיע לגרמניה מקבוצת סלביה סופיה בקיץ האחרון.

בתחילת העונה, ראשי האלופה הביעו עניין רב בחלוץ הבולגרי, אך הוא העדיף את הליגה השניה בגרמניה על פני בית"ר ירושלים. המאמן יצחק שום, שמכיר את החלוץ עוד מהימים בהם אימן בבולגריה, התייחס להגעתו האפשרית של השחקן: "קולב הוצע לנו בתחילת העונה אבל לא נסגר דבר. אני מכיר אותו, אבל שום דבר לא נסגר".

בינתיים הוחלט שהחלוץ טוטו תמוז, לא ישוחרר לקבוצה ישראלית, שתאבק מול בית"ר ירושלים על תואר האליפות. יצחק שום וגיורא שפיגל לא ישחררו גם את תומר בן יוסף למכבי ת"א או לחיפה. 
   

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק