בחולון עוד מחכים לארקדי

שלושה שבועות מאז הבטחתו של ארקדי גאידמק להזרים מיליון שקל כדי להציל את חולון, בקבוצה עדיין מחכים למזומנים. מנכ"ל הקבוצה, טובי שוורץ: "אנחנו אופטימיים"

יום חמישי 24 יולי 2008
שלמה חסיד
 שלושה שבועות כבר עברו מאז הבטחתו של ארקדי גאידמק להפועל חולון, להזרים לה מיליון שקל כדי להציל את הקבוצה מקריסה, אבל הכסף עדיין לא עבר.

נציגי המיליארדר יצרו קשר עם חולון ואמרו שהכסף בדרך אבל עניינים פרוצדוראליים עדיין משהים את העברת הכסף ועד עכשיו האלופה עדין נמצאת בחוסר וודאות.

חודשיים אחרי שנישלה את מכבי ת"א מכיתרה, חולון נפרדה מכל השחקנים, מהבעלים והמאמן שלה מיקי דורסמן ועתידה הכלכלי לוט בערפל.

מנכ&quůt;ל הקבוצה טובי שוורץ: "גאידמק עדיין לא העביר את הכסף אבל אנחנו אופטימיים. הנציגים שלו יצרו איתנו קשר, הראו נכונות להעביר את הכסף אבל כרגע עוד לא ברור באיזו דרך בדיוק הכסף יגיע אלינו וזה לפי מה שהבנתי מה שמונע מהכסף להגיע כרגע. Ӕהרגשה היא שהכסף יגיע אלינו ויהיה אפשר לפתוח את העונה כמתוכנן".

מקורב לקבוצה הוסיף: על גאידמק אי אפשר לסמוך, אם יהיה לו מועמד טוב שיתחרה לראשות העיר בבחירות הקרובות, סביר להניח שהוא יתרום ואם לא אז הוא לא יתרום את הכסף. אצלו אי אפשר לדעת&ɱuot;.

תגובות

טלספורט בפייסבוק