מכבי לא תצרף שחקן נוסף

בעקבות חזרתו של טל בורשטיין, נפלה האפשרות להביא שחקן נוסף שיעזור למכבי תל אביב לזכות באליפות, כפי שתכננו בקבוצה

יום חמישי 20 מרץ 2008
שלמה חסיד
מכבי תל אביב לא תצרף שחקן נוסף, כפי שהיה מתוכנן, זאת בעקבות חזרתו של טל בורשטיין לפעילות בקבוצה. 

בורשטיין, שיתלבש הערב (20:00, נוקיה) למשחק המכריע מול ז'לגריס קובנה וכבר החלים מפציעתו, זקוק לעוד שבועיים של אימונים על מנת להיות בכושר מלא, ואז הרוטציה של מכבי ת"א תגדל בשחקן נוסף. בורשטיין הוא שחקן משמעותי, שאמור לקבל דקות משחק רבות.

במצב דברים שכזה, מכבי עשויה לוותר על צירוף שחקן נוסף, כפי שתכננה, כדי לא ליצור צפיפות בלתי נסבלת על הספסל. מה גם שהשחקן הנוסף שאמור היה להצטרף, יכול היה לשחק רק במסגרת הליגה ולא במסגרת היורוליג.

בורשטיין, מלבד התרומה הסגולית שלו למשחק של מכבי, עשוי גם להקל על מצוקת הישראלים של מכבי בליגה הישראלית בגלל החוק הרוסי. 

מאמן מכבי, צביקה שרף, אמר בנושא: "עד ה 28 במרץ יש לנו זכות לצרף שחקן נוסף, ורק אז ידעו אם השתמשנו בזכות הזאת או לא".

המאמן צביקה שרף אמר לקראת המשחק: "כבר כמה לילות שאני לא ישן וחושב רק על המשחק. כמובן שאני מתרגש מאוד, אם לא היתה התרגשות כבר הייתי עוזב את המקצוע הזה. המפתח לניצחון הוא שליטה בריבאונד ההגנה, שהיתה לנו לרועץ במשחק מול ז'לגיריס בחוץ. היא קבוצה מצויינת, שהיתה לה התדרדרות מאז המשחק נגדנו, אבל היא עדיין קבוצה נהדרת. אין לנו בעיה עקרונית עם כדורסל ליטאי, אבל בהחלט לא הולך לנו בזמן האחרון נגד הקבוצות משם". 

הקפטן דרק שארפ, שקלע את הסל הגדול בקריירה שלו מול אותה ז'לגיריס לפני 4 שנים, אמר: "כולנו ערוכים ומוכנים למשחק החשוב הזה. אנחנו יודעים בדיוק מה צריך לעשות. צביקה הכין אותנו היטב למשימה ואני מאמין שהקהל הרב שיגיע להיכל ידחוף אותנו ואנחנו נעשה לו פורים שמח".

וונטיגו קאמינגס: "בהחלט מדובר ברגע האמת של מכבי. מילאנו את הדלי לא בשביל לבעוט בו. כולם בקבוצה דרוכים ובאים במוכנות מלאה. אין מקום לטעויות, זה המאני טיים. אנחנו רוצים להיות בפיינל-פור ולא ניתן לזה לברוח לנו".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק