דגו: חייבים לזכות בתואר

מכבי נתניה ערכה עߕד אימון מפרך. עוד מברוך דגו: "זה היה אחד האימונים הכי קשים בקריירה שלי"

יום חמישי 24 יולי 2008
מערכת TELESPORT

מכבי נתניה עברה יום של אימונים אינטנסיביים מאוד, בקצב גבוה מאוד ודופק מהיר, השחקנים בהם היӔ גבוה מאוד. הקבוצה חולקה לשתי קבוצות עבודה בני 10 שחקנים לכל אחת. אימון ראשון נקבע ל-9:30 והאימון השני ל-10:30. 

באימון זה שם דגש המאמן לותר מתיאוס על עבודה אישית והשחקנים שיחקו אחד נגד אחד, שניים נגד שניים ולבסוף חמישה נגד חמישה.

<Ű> בסיום האימון אמר ברוך דגו: "זה היה אחד האימונים הכי קשים בקריירה שלי, אבל זה כיף גדול. אנחנו עובדים קשה מאוד כל אימון הוא שעתיים נטו לפחות אבל אני בטוח שאת התוצאות נראה בליגה. האימונים האלה משפרים אותנו, מוסיפים לנו כוח, כושר גופני. אני שמח שבכל אימון עם מתיאוס אני לומד משהו חדש למרות שזה די מפתיע אותי. מכבי נתניה זה מועדון גדול שחייב לקחת תואר בעונות הקרובות ועל ידי עבודה קשה אני מאמין שנצליח לעשות את זה".

רביד גזל אמר בסיום האימון: "ברור שזה אחד האימונים הקשים במחנה וגם בקרәירה. היה אימון מצוין, ואנחנו עובדים קשה מאוד כדי להמשיך ולהתקדם ולהשתפר". על מתיאוס אמר גזל: "כשאמרו לי שהוא המאמן של מכבי נתניה חשבתי שזו מתיחה של אחד באפריל, אבל הנה הוא פה איתנו ואנחנו מאוד שמחים על כך כי אנו לומדים המון". 
השחקנים לירן שטראובר ופרנסיס קיויו  ערכו אימון מלא, טיירי טזמטה העלה את רמת הקושי באימון שלו וקיים אימון חלקי, דדי בן דיין צפוי מחר לחזור להתאמן. הערב החליטו בצוות המקצועי שאחר הצהריים יהיה חופשי עבור השחקנים והחל מהשעה 16:30 ועד השעה 20:30 הם חוۤשיים.

אתמול צפו השחקנים ביחד עם מתיאוס במשחק הסופר קאפ בין דורטמונד לבין באיירן מינכן.

פורסם לראשונה בשעה 17:23 בתאריך 24/07

צילום: האתר הרשמי של מכבי נתניה

תגובות

c

טלספורט בפייסבוק