ממכבי תא להולנד?

לירון דיאמנט, חלוץ קבוצת הנוער של מכבי תל אביב, ישוב בשבוע הבא ארצה בתום מבחנים בקבוצת ונלו ההולנדית. יועצו המקצועי, אבי חיון: "התרשמו ממנו לטובה"

יום חמישי 20 מרץ 2008
שחף קורנפלד

בעוד שבוע ימים, צפוי לירון דיאמנט, חלוץ קבוצת הנוער של מכבי תל אביב, לשוב ארצה אחרי שבועיים ימים של מבחנים בקבוצת ונלו ההולנדית, ביחד עם יועצו המקצועי, אבי חיון, האדם הצמוד לדיאמנט במשך שהותו בהולנד.

דיאמנט יצא להולנד בלי לחפש כותרות בתקשורת. דיאמנט ששותף העונה במשחק הליגה של מכבי תל אביב מול מכבי הרצליה לא עסק ביחסי ציבור, אלא העדיף עבודה קשה.
 
לדיאמנט וחיון שהמריאו ביום חמישי שעבר להולנד, היה אמור לחבור גם גיא פישר, שחקן נוסף ממכבי ת"א שלרוע מזלו שבר את אפו רגע לפני הנסיעה במהלך משחקם של הצהובים מול בית"ר ירושלים, ובעקבות כך נאלץ להיעדר ממנה.

את אבי חיון אנו מכירים כאיש שעומד מאחורי ההצלחה הכבירה של עידן ורד, שחקנה של בית"ר ירושלים. חיון  לקח את ורד תחת חסותו, שידרג אותו יום ולילה והפך אותו לכוכב קבוצת הנוער של בית"ר ירושלים. ורד הוא שחקן אחד מיני רבים אותם טיפח חיון. בין השחקנים המובילים יש גם את ישראל ראש וגל לוי מהכח עמידר.

על פי שיחות שקיים הסקאוט גרמני-ישראלי, אבי חיון, עם גורמים בונלו, נראה כי בקבוצה התלהבו מאוד מהחלוץ הישראלי שעשה חיל ומצא חן בעייני ההולנדים.

במהלך שהותו של דיאמנט בהולנד במלון בסמוך למגרש, הוא מתאמן 5 פעמים בשבוע עם הקבוצה, ו-5 פעמים נוספות עם חיון, שם הוא מתרגל אימון טקטי ופתיחה טכנית.

אבי חיון: "התרשמו ממנו לטובה בקבוצה. הוא מראה מוכנות להשתלב בקבוצה ורצון להצליח. אני מאוד מקווה שונלו תהיה הבית החם שלו החל מהשנה הבאה".

כזכור, מועד ההעברות האחרון שהתקיים בחודש ינואר הגיע לסיומו, ומשמעות הדבר שדיאמנט יסיים את העונה הנוכחית כשחקן מכבי ת"א, ורק בשנה הבאה יוחלט על אופן עתידו כאשר מי שיעמוד בראש ההחלטה הוא כמובן  חיון כשגם עתידו של השחקן בצה"ל ילקח בחשבון.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק