הכי טוב בחוץ

שלושה משחקים נערכו הליגה בליגת ה-NBA. שיקגו בולס אירחה את סאן אנטוניו. בוסטון את דאלאס ויוטה ג'אז את הלייקרס. שלושת המשחקים הסתיימו בנצחונות חוץ

יום שישי 21 מרץ 2008
מערכת TELESPORT

  קרבות ענק היו צפויים להיות הלילה בליגת ה-NBA, אך ריצה נהדרת של סאן אנטוניו ספרס כבר ברבע השני בשיקאגו, וכמו כן של הלוס אנג'לס לייקרס ביוטה כבר עם פתיחת המשחק, השאירו אותנו לקרב ענקים אחד שהוכרע רק בדקה האחרונה בין הדאלאס מאבריקס לבוסטון סלטיקס.

 שיקאגו בולס – סאן אנטוניו ספרס 102:80

 לאחר רצף של חמישה משחקים ללא ניצחון, לראשונה מאז עונת 1996/7, סוף סוף יכולים לחייך בסאן אנטוניו.  הספרס הגיעו הלילה לשיקאגו כשברור להם שרצף ההפסדים חייב להיפסק.

 לאחר רבע ראשון צמוד שהסתיים בנקודה יתרון לבולס, ברבע השני הסיפור כבר היה שונה. 
סאן אנטוניו רצה וירדה אל המחצית ב-18 נקודות יתרון, פער אותו הבולס לא הצליחו להוריד עד לסיום.  כהרגלם, טים דאנקן וטוני פארקר הובילו  את הספרס כשדאנקן קלע 22 נקודות וקטף 10 כדורים חוזרים, בעוד פארקר קלע 23 נקודות ווסיף שישה אסיסטים.

 שיקאגו עוד ניסו לחזור למשחק ללא הצלחה, כשמעל כולם היה גודן עם 16 נקודות ודנג עם 18 נקודות ושמונה כדורים חוזרים. 

דאלאס מאבריקס – בוסטון סלטיקס 94:90

 שני משחקי חוץ עברה בתחילת השבוע בוסטון בהצלחה, בסאן אנטוניו ולאחר מכן עצרה את הריצה של יוסטון. הלילה היא הגיעה לדאלאס, שמנגד רצתה לחזור אל מסלול הניצחונות לאחר ההפסד ללוס אנג'לס לייקרס. 


לאחר שלושה רבעים מותחים, עם פתיחת הרבע הרביעי הצליחה דאלאס להגיע ליתרון של שבע נקודות, אך פירס, עם 22 נקודות ו-13 ריבאונדים הלילה, ריי אלן עם 21 נקודות וקווין גארנט עם 20 נקודות בתוספת ל-13 ריבאונדים, הצליחו להפוך את התוצאה ולשמור עליה עד לסיום.

 לדירק נוביצקי עוד הייתה הזדמנות להשאיר את הניצחון בדאלאס, אך שתי החטאות מתחת לסל בחצי הדקה האחרונה, ושלשה גדולה של ריי אלן מהצד השני והניצחון של הסלטיקס.

 בצד המפסיד, דירק  נוביצקי עם 22 נקודות ו-19 ריבאונדים בהגנה והווארד עם 24 נקודות היו האחראים לכך שדאלאס נכנעה רק לאחר משחק צמוד.

 יוטה ג'אז – לוס אנג'לס לייקרס  106:95

 המשחק האחרון הלילה הפגיש בין יוטה ג'אז, לה עד היום היו שלושה הפסדי בית בלבד, מול הלוס אנג'לס לייקרס שהגיעה ללא ביינום, אריזה וגאסול הפצועים ועם קובי בראיינט שהיה בספק למשחק.

 למרות מסדר הפצועים, בזכות עם קובי שנתן משחק מצוין בו קלע 27 נקודות ומסר שבעה אסיסטים, הלייקרס ירדו עם סיום הרבע הראשון ביתרון של 20 נקודות, 38:18.

 יוטה לא הצליחה לחזור למשחק עד הרבע הרביעי, וכשכבר היה נדמה שהמומנטום עובר אל יוטה ושהיא תוכל לחזור אל המשחק, הלייקרס נתנו דחיפה אחרונה וניצחו בצורה משכנעת. 

אודום עם 21 נקודות, 6 אסיסטים ושניים עשר כדורים חוזרים בנוסף לתפוקתו של בראיינט היו הטובים בשורות הלייקרס.

 ביוטה בלטו דרון ווילימאס עם 26 נקודות ו-12 אסיסטים וקרלוס בוזר עם 23 נקודות ו-15 כדורים חוזרים. 

צילומים: רויטרס

 

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק