תיקו לחיפה, ניצחון לרעננה.

הפועל חיפה סיימה בתיקו 1:1 ביתי מול הכח ר"ג, גם ראשל"צ סיימה באותה תוצאה בבית מול רמת השרון ואילו רעננה הביסה את אחי נצרת בעילוט בתוצאה 2:4.

יום שישי 21 מרץ 2008
אבירם גולדשטיין

 המחזור ה- 25 בליגה הלאומית יצא היום לדרך וסיפק לנו שתי תוצאות תיקו וניצחון חוץ מרשים.
במסגרת המשחק המרכזי של היום, אירחה הפועל חיפה את הכח עמידר רמת גן בקרית אליעזר במשחק שהסתיים בתוצאה 1:1. האדומים מחיפה שלטו לאורך כל המשחק וכבר בדקה ה- 3 כבש החלוץ לירון וילנר את השער עבור המארחים וזאת אחרי טעות איומה של השוער הותיק רפי כהן. הפועל חיפה המשיכה ללחוץ ולתקוף בעיקר מהאגפים ואף הגיעו ללא מעט הזדמנויות אותן לא הצליחו לנצל לשערים. מזג האויר החם השפיע על השחקנים בדקה ה- 20 הפסיק השופט את המשחק למספר דקות של התרעננות ושתיית מים של השחקנים. שניות ספורות לפני השריקה לסיום המחצית שרק השופט מאיר כהן על בעיטת פנדל לזכות האורחים מרמת גן לאחר נגיעת יד ברחבה וברק בדש כבש מהנקודה הלבנה והשווה את התוצאה ל- 1:1 שגם קבעה את תוצאת המשחק.

עירוני ראשל"צ סיימה בתיקו 1:1 מול עירוני רמה"ש במשחק חלש שהתנהל תחת החום הכבד ששרר בצהריי היום. בדקה ה- 39 העלה רוני אוחנה את המאחרים מעיר היין ל- 0:1. בפתיחת המחצית השניה האורחים מרמת השרון לחצו בניסיון להשיג את השיוויון ובדקה ה- 52 שרון גורמזנו הצליח במשימה והשווה את התוצאה ל- 1:1 שנשמרה עד לשריקת הסיום.

הפועל רעננה שעדיין לא אמרה נואש במאבקיה להדבק לצמרת בניסיון לעלות לליגת העל העונה יצאה למשחק חוץ ב"עילוט" מול אחי נצרת וחזרו משם עם ניצחון גדול בתוצאה 4:2 שמחזיר אותה למאבקי הצמרת. דווקא המאחרים מנצרת היו אלו שפתחו טוב את המשחק עם שער ראשון כבר בדקה ה- 5 מרגליו של מהראן לאלה בשער נהדר, 0:1 לנצרת. שער היתרון של המאחרים הצליח להחזיק מעמד בדיוק ארבע דקות כאשר בדקה ה- 9 דודו אברהם מהפועל רעננה הצליח להשוות בנגיחה, שתי דקות מאוחר יותר והמהפך הושלם כאשר בדקה ה- 11 סרג' איילי מנצל מסירה נהדרת של דודו אברהם וקובע 2:1 לרעננה, נגמר? ממש לא!
דקה 15, שיוויון 2:2, רם סטי מנצל טעות איומה של שוער רעננה, שאול סמדג'ה ומשווה. המשחק המשיך בקצב המהיר שלו ובדקה ה- 30 דודו אברהם בשערו השני במשחק כובש בנגיחה וקובע את תוצאת המחצית, 3:2 לאורחים מהשרון. במחצית השניה ירד הקצב של המשחק ובדקה ה- 78 דוס סנטוס קבע את תוצאת המשחק והבטיח את הניצחון שקבע 4:2 לרעננה.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק