שניים בדרך לשני

מכבי חיפה ניצחה את קרית שמונה והעפילה זמנית למקום השני בטבלה, הירוקים בדרך הנכונה לאירופה. רנאטו (9) כבש לחיפה, בלו השווה (50), פאנטני (74) כבש את השני לירוקים

שבת 22 מרץ 2008
מערכת TELESPORT

מכבי חיפה ניצחה את עירוני קרית שמונה 1:2 והעפילה זמנית למקום השני בטבלה, במקרה של ניצחון של נתניה מול פ"ת מכבי חיפה תמוקם במקום ה-שלישי בטבלה

חיפה פתחה את המשחק בצורה מצויינת הגיע למספר הזדמנויות ובדקה ה-9 משחק ציורפים יפייפה בהתקפת חיפה, יניב קטן העביר כדור למסיללה באגף השמאלי שהרים כדו מצויין לרחבה היישר לרגלו של רנאטו שעצר את הכדור ובעט בעיטה מצויינת פנימה. רנאטו כבש את שערו הראשון מזה שלושה חודשים.

במחצית השניה ירו בלו השווה את תוצאת המשחק ל-1:1, ירו בלו ואמנגואה הגיעו להזדמנות מצויינת מול דוידוביץ', בלו השתלט על הכדור וכבש, לירן ליאני פסל את השער בטענת נבדל ומספר שניות אחרי ניגש לקוון ושינה את החלטתו.  

בדקה ה-74 נשרק פנדל לזכות חיפה, פאנטני ניגש לבעוט ועשה זאת בקלות מול שביט אלימלך וקבע את תוצאת המשחק. הירוקים בדרך הנכונה בקרב על אירופה.

מהלך המשחק:
  
מחצית ראשונה:

דקה 9, רנאטו מעלה את חיפה ליתרון 0:1:
התקפה יפייפיה של מכבי חיפה משחק צירופים של יניב קטן וגו'באני רוסו שהעביר כדור מצוין למסיללה, האחרון הרים את הכדור לרחבה ורנאטו שהשתלט על הכדור שלח אותו בקלות פנימה.

לאחר 30 דקות  של משחק שחקני קרית שמונה ניסו להשוות אבל שחקניו של רוני לוי בהגנה טובה הצליחו למנוע מק"ש להגיע להזדמנויות משמעותיות.

דקה 33:  יניב קטן הוכשל על סף הרחבה וכדור חופשי לחיפה מרחק 17 מטרים מהשער, קטן ניגש לבעוט אבל עשה זאת בצורה רעה מעל השער.

מחצית שניה:

דקה 50, בלו השווה ל1:1:
בדקה ה-50 ירו בלו ואמנגואה הגיעו למצב מצויין מול דוידוביץ', בלו כבש, השופט לירן ליאני פסל את השער בטענת נבדל, לאחר מכן פנה אל הקוון ושינה את החלטתו. 

דקה 56: מכבי חיפה נשארה ב-10 שחקנים לאחר שדיגו קרוסה הכשיל את אבידור כשהיה שחקן אחרון לפני השער, לליאני לא היתה ברירה ושלף את הכרטיס האדום.

דקה 74: פאנטני החזיר את החיוך לחיפה 1:2: בעיטת עונשין מ-11 מטרים לחיפה, פאנטני ניגש לבעוט וכבש בקלות.

הרכבים:

מכבי חיפה
: ניר דוידוביץ'; אלון חרזי, דייגו קרוסה, שי מימון, פיטר מסיללה; רנה לימה, ג'ובאני רוסו, עמרי אפק, רנאטו; יניב קטן, טמבינקוסי פאנטני.

קרית שמונה
: שביט אלימלך; ברק בכר, יניב לביא, סלאח חסארמה, עמיר נוסבאום; ג'ואל צ'ירסאווה, עמנואל אמנגואה, גיא צרפתי, יוסי דורה; יובל אבידור, ירו בלו.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק