מסתמן: שטראובר ישאר

שוערה של מכבי נתניה היה בכותרות בעקבות הופעתו בפרסומת של חברה המתחרה בספונסר של קבוצתו, שביקשה לשחררו לאלתר. בנתניה מגבשים פגישת פיוס. נתניה הנחילה ללוזונים הפסד נוסף

שבת 22 מרץ 2008
מערכת TELESPORT

האירוע שהפתיע רבים בשבוע שעבר, בנוגע להמשך שירותיו של לירן שטראובר במכבי נתניה משנה כיוון. שוער הקבוצה, כאמור הופיע בפרסומת מתחרה של הספונסר "כלל ביטוח", שמייצגת את המועדון. הספונסר לא אהב זאת וביקש לשחרר את שטראובר בתגובה.

המשבר שנוצר בין "כלל ביטוח", מול המועדון עלול להוביל לאיבוד סכום לא מבוטל של כסף, שמוזרם לקבוצה כתוצאה מההתקשרות. 

בהתאם לכך, החליטו בנתניה לפעול כדי ליישב את ההדורים, וכעת בקבוצה מצפים לפגישה שתתקים השבוע בין הספונסרים להנהלת המועדון ולאחריה מקווים לחזור לרומן הנהדר שנמשך בין השניים במשך שנים רבות.

הפסד נוסף ללוזונים

מכבי פ
"ת אירחה  את מכבי נתניה למשחק שהתחלק לשני צדדים המחצית הראשונה והשנייה. 45 הדקות הראשונות בקרב בין החבורה ממלאבס שהפסידה בכל ארבעת המחזורים האחרונים לסגנית האלופה שלא ניצחה כבר ארבעה מחזורים יכולות להסתכם בשלוש מילים כלום ושום דבר. חניכיו של גיא לוזון נראו כאילו חתמו על תוצאת תיקו, ודקה בתוך המחצית השנייה הגיעה התמורה. אובודו אוקוצ'ה מצא את תיירי טאזמטה באגף ימין, והאחרון פרץ מצוין לעבר הרחבה וגלגל את הכדור בין רגליו של אוהד כהן.

בדקה ה-80 חאבייר דירסאו חיסל כמעט סופית את סיכוייה של מכבי פ"ת לחזור למשחק כאשר ראה את הכרטיס הצהוב השני, ושלוש דקות אחר כך אבי סטרול טוב הלב איזן את מצב הכוחות כשהורחק לאחר תיקול חריף. למרות הרחקתו של סטרול, פתח תקוה לא מצאה את שער השוויון ורשמה הפסד ליגה חמישי ברציפות. מכבי נתניה המאושרת השיגה שלוש נקודות חשובות, בדרך לשמירה על המקום השני בטבלה.

מחצית ראשונה: שעמום באורווה

מכבי נתניה אומנם לא מציגה מזה זמן רב יכולת משכנעת, אך הקהל הצהוב-שחור לא מפקיר את קבוצתו בשטח האויב וכ-1200 צופים מנתניה הגיעו לאצטדיון האורווה. 

הפתיחה הייתה ללא ספק שייכת למכבי נתניה, אולם למרות העובדה כי היהלומים שלטו בכדור לא נרשמו מצבים מסוכנים לעבר שערו של אוהד כהן. 

פרנסיס קיויו הענקי שמראה מדי שבוע את כישרונו בבעיטות חופשיות לקח את האחריות גם הפעם, ובדקה ה-21 שלח בעיטה חופשית חזקה על סף רחבת פ"ת, אולם הכדור לא מצא את המסגרת.

בדקה ה-35 מכבי פ"ת סוף סוף נזכרה להתעורר כאשר בלסינג קאקו שלח טיל אדיר לעבר השער אך מצא את לירן שטראובר מוכן ומזומן בכדי להדוף. 

עוד מחצית כזאת ואבדנו. לאחר סבל של 45 דקות נוראיות, שתי הקבוצות ירדו לחדר ההלבשה ולנו רק נותר לקוות שהשחקנים יתעוררו לקראת המחצית השנייה. 

מחצית שנייה: הפסד נוסף ללוזונים. 

בדקה ה-46 נתניה עולה ליתרון. תפילות האוהדים באצטדיון האורווה כנראה הועילו, ודקה בלבד לאחר פתיחת המחצית השנייה הגיע שער היתרון של מכבי נתניה. שחקני פ"ת עלו בטירוף בכדי למצוא את שער היתרון, וקבוצת היהלומים הענישה אותה בזמן ובמזומן. תיירי טאזמטה פרץ מצוין באגף ימין לאחר מסירה של אובודו אוקוצ'ה, חלף על פני הגנת המארחת בקלילות וגלגל את הכדור בין רגליו של אוהד כהן. 1:0 למכבי נתניה.  

מכבי פ"ת החלה להשתלט על מרכז המגרש ולצאת להתקפות מסודרות, אולם ההתקפה המהירה של מכבי נתניה פעם אחר פעם יצאה למתפרצות קטלניות שרק חוסר ריכוז מנע ממנה להכפיל את התוצאה.

בדקה ה-80 חאבייר דירסאו סיבך עד מאוד את סיכוייה של קבוצתו לחזור למשחק כאשר ראה את הכרטיס הצהוב השני והשאיר את פ"ת ב-10 שחקנים. 3 דקות אחר כך גם נתניה נשארת בעשרה שחקנים, כאשר אבי סטרול הורחק באדום לאחר תיקול חריף.  

בדקות הסיום מכבי פ"ת עשתה הכול בכדי למצוא את שער השוויון, ושלחה את מירב הכלים להתקפה אך ללא הצלחה. 1:0 למכבי נתניה בסיום. 

מכבי פ"ת:
אוהד כהן, מוראד מגמאדוב, עומר הדר, קובי גנון, רועי בקל {דני פרדה 56}, סולי צמח, בלסינג קאקו, חאבייר דירסאו, לירן כהן {היראקלי ג'פרידזה 65}, עומר דמארי ודובב גבאי.

מכבי נתניה: לירן שטראובר, טל מעבי, אבי סטרול, לואיס מרין, קלמי סבן, אלמוג כהן, שניר גואטה, יחיאל צגאי {אמיה טגה 66} , פרנסיס קיויו, תיירי טאזמטה ואובודו אוקוצ'ה.

 

 

 

 

 

 

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק