אנחנו במדרון חלקלק

ליגת העל: מאמנה של הפועל כפ"ס, אלי אוחנה, החליט לתאר את התבוסה מול בית"ר כנפילה אל הלא נודע: אנחנו נופלים למטה. בית"ר גדולה עלינו. אלברמן: עושה את העבודה שלי

שבת 22 מרץ 2008
מערכת TELESPORT
באווירת חג הפורים, שחקני בית"ר ירושלים נכנסו היטב לתפאורה, כמו שצריכה להיות מוליכת הטבלה. האלופה הביסה 0:4 ללא מענה את הפועל כפר סבא המושפלת. 

מאמנה המושפל של כפר סבא, אלי אוחנה: "אנחנו בתקופה, שאנחנו במידרון חלקלק. כל החלקה קטנה, אנחנו נופלים למטה. זה קורה כמעט בכל משחק. ספיגת שערים גדולה. אנחנו גם מחמיצים פנדל והזדמנויות יוצאות מהכלל, שיכלו להחזיר למשחק. בית"ר גדולה עלינו בכמה מידות". 

על המצב בתחתית: "אי אפשר להתעלם, יש עובדות. אני בטוח, שההחלקה במידרון תעצר. ניקח את הנקודות איפה שצריך. לא רצינו להסתבך כאן, אבל זה קרה. לנו הלך בתחילת העונה ועכשיו קצת פחות. צריך הרבה אופי ואחריות". 

על חסרונם של שחקני המפתח: "כל שחקן אצלנו משמעותי. יש לפעמים ירידה בכושר, כי רוב השחקנים משחקים הרבה. אנחנו בתקופה רעה מאוד. להתמודד מול בית"ר עם כל השחקנים, זה היה ראוי יותר". 

מאמנה של בית"ר ירושלים, יצחק שום: "אני שמח שוב בניצחון טוב.יש לי הרבה רגשות להפועל כפר סבא. יש לנו יכולת טובה, לא כל המשחק אבל בפרקי זמן גדולים. כפר סבא הגיעו למצבים, הכל היה יכול להיות שונה, אם היינו סופגים". 

על מצבה של כפ"ס: "אני בטוח שהם ישארו בליגה, יש לה שחקנים טובים. היא נקלעה למצב לא סימפטי, אבל הם ישארו בליגה יאספו את הנק' שהם צריכים. קבוצה שחייבת להיות בליגה". לקראת רבע הגמר: "אנחנו לא בחצי הגמר. הכל יכול להיות בגביע. נכון שאנחנו בכושר, אבל אנחנו נתייחס בשיא הרצינות לרבע הגמר. אבל יש עוד את מכבי ת"א במחזור הבא.עוד דרבי.

עונת המלפפונים החלה: "אנחנו מתכננים את העונה הבאה, אני מקווה שרוב השחקנים שהיום איתנו ישארו גם. אנחנו נוסיף עוד שחקנים ויש עוד זמן".

בצד של בית"ר ירושלים, העניינים שונים. השחקן המצטיין של המשחק, גיא אלברמן: "זה פעם הראשונה העונה שאני השחקן המצטיין, ואני נורא שמח. בסך הכל אני שמח שכולם שחקנים מצטיינים אצלנו. אני נותן מעצמי את המקסימום, לפחות בכל משחק ומשחק. השנה יש גם שערים, אז שמים לב יותר. אני בסך הכל עושה את עבודתי.

"צריך תמיד להיות במצב רוח. יש אימונים נהדרים, כולם נהנים. אומנם יש פער גדול בצמרת, אבל אף קבוצה לא באה לבזבז את הזמן". 

תמונות: באדיבות בית"ר נט.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק