סקנדניביה בראש

יום שני בשבוע ואיתו הליגות ברחבי סקנדינביה. צוות TELESPORT, ממשיך להביא את הטוב ביותר עבורכם, גולשי האתר

יום ראשון 27 יולי 2008
מערכת TELESPORT
 
משחק מספר 63: אטלאנטינס - טיȮפי.וי טמפרה

המארחת מדורגת במקום ה-12 בטבלה, שבה השיגה רק ניצחון אחד מתוך 11 משחקים עד כה מפתיחת העונה. מנגד, היריבה, מדורגת במקום השמיני בטבלה, עם מאזן של 4 ניצחונות, שלושה תיקו וחמישה הפסדים בלבד. 

המארחת לא ניצחה ӛבר תקופה ארוכה, מעל כחודשיים. הניצחון האחרון היה במחזור הרביעי, וכעת מדובר במחזור ה-13. מנגד היריבה לא הפסידה במחזור האחרון, והשיגה שתי ניצחונות משלשת המפגשים האחרונים. 

המארחת דווקא הפתיעה בעונה שעברה עם ניצחון אדיר 0:3 את טיפיוי, ߐבל הפעם הסיפור יהיה שונה. ההימור: X, היחס: 2.85

משחק מספר 68: ולרנגה - טרומסו

המארחת מדורגת במקום השביעי בטבלה, עם מאזן של שישה ניצחונות, שתי תוצאות תיקו ושישה הפסדים. טרומסו מנגד, מדורגת בצמרת במקום השלישי בטבלה̬ עם מאזן של שבעה ניצחונות, שלוש תוצאות תציקו ושלושה הפסדים. 

המארחת הושפלה במחזור האחרון מול מולדה 5:1 ותצטרך לחזור לעצמה לאחר ההשפלה, אבל היא יכולה בהחלט בזכות אחוזים טובים. טרומסו מנגד לא הפסידה בארבעת המחזורים האחרונים וניצחה, כאשר היא ספגה חמישה שערים בלבד. 

בעונה שעברה שתי הקבוצות ניצחו. כאשר טרומסו ניצחה בבית ולרנגה ניצחה בחוץ. הפעם הסיפור יהיה שונה. ההימור: X, היחס: 2.9

משחק מספר 76: אורברו - האמרבי

המארחת, אורברו מדורגת ߑמקום ה-12 בטבלה, עם מאזן של ארבעה ניצחונות בלבד, שלושה תוצאות תיקו ושמונה הפסדים בלבד. האמרבי מדורגת בניגוד בצמרת במקום החמישי עם מאזן של שמונה ניצחונות, ארבעה תוצאות תיקו ושלושה הפסדים. 

המארחת לא ניצחה במחזור האחרון במשחק החוץ מול האמרߑי, וכעת היא פוגשת אותה שוב בסיבוב השני של הליגה. מנגד אורברו לפני כן לא הפסידה בשני המחזורים לפני כן. מנגד האמרבי לא הפסידה בשבעת המחזורים האחרונים ונראית מצויין. 

האמרבי אולי לא טובה בחוץ כמו בבית, אבל אורברו חייבת לנצל זאת. תיקו תהיה תוצאה מצויינת. ההימור: X, היחס: 2.7

בהצלחה למהמרים...

תגובות

טלספורט בפייסבוק