הסדר חזר על כנו בנתניה

לאחר פרשת הפרסומת המפורסמת של שטראובר אצל חברה מתחרה, הקבוצה יזמה פגישת פיוס עם חברת "כלל ביטוח": דרשנו שהשחקן לא יופיע בפרסומת בלבד, מבחינתנו הפרשה מחוסלת

יום ראשון 23 מרץ 2008
אשר גולדברג

כפי שפורסם אמש ב-TELESPORT (ידיעה למטה) בעקבות חוסר ההבנה בין הספונסר של מכבי נתניה "כלל ביטוח" לבין לירן שטראובר, החליטו בקבוצה ליישב את ההדורים היום (ראשון) ולהבהיר את המצב. 

בחברת "כלל ביטוח" דרשו להבהיר כי: "החברה לא איימה להפסיק את חוזה האימוץ עם הקבוצה. אין לנו שום מעורבות בניהול השוטף של הקבוצה וההחלטות המקצועיות, לרבות הארכת חוזיהם של שחקנים, אשר מתקבלות אך ורק על ידי הצוות המקצועי והנהלת הקבוצה".

עוד הבהירו בפגישה הערב: "הדבר היחיד בו ביקשו לטפל הוא הפסקת השתתפות השחקן בפרסומת של החברה המתחרה ולכשענייין זה טופל הם רואים בפרשה זו כמחוסלת, כאשר כל נושא המשך דרכו של שטראובר בקבוצה הוא בינו לבין הנהלת הקבוצה". 

כפי שפורסם ב-TELESPORT: בנתניה מגבשים פגישת פיוס

 האירוע שהפתיע רבים בשבוע שעבר, בנוגע להמשך שירותיו של לירן שטראובר במכבי נתניה משנה כיוון. שוער הקבוצה, כאמור הופיע בפרסומת מתחרה של הספונסר "כלל ביטוח", שמייצגת את המועדון. הספונסר לא אהב זאת וביקש לשחרר את שטראובר בתגובה.

המשבר שנוצר בין "כלל ביטוח", מול המועדון עלול להוביל לאיבוד סכום לא מבוטל של כסף, שמוזרם לקבוצה כתוצאה מההתקשרות. 

בהתאם לכך, החליטו בנתניה לפעול כדי ליישב את ההדורים, וכעת בקבוצה מצפים לפגישה שתתקים השבוע בין הספונסרים להנהלת המועדון ולאחריה מקווים לחזור לרומן הנהדר שנמשך בין השניים במשך שנים רבות.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק