הישג אדיר לקלינגר

המאמן הישראלי של א.א.ק לרנקה סיים את העונה הסדירה בניצחון 0:1 על אתניקוס ויתמודד בפלייאוף העליון. יוסי מזרחי ואפולון לימסאוול סיימו במקום החמישי. בלגית: ליאז' ניצחה, טועמה לא שיחק

יום ראשון 23 מרץ 2008
אשר גולדברג
 ניר קלינגר וקבוצתו א.א.ק לרנקה סייימו את העונה הסדירה בקפריסין במקום הרביעי ויתמודדו החל מהמחזור הבא במשחקי הפלייאוף העליון.

לרנקה סיימה את העונה בניצחון 0:1 על אתניקוס. העונה שונתה השיטה בקפריסין ובסיום העונה הסדירה מתקיימים שלוש סדרות פלייאוף. ארבעת הקבוצות שסיימה במקומות הראשונים מתמודדות על האליפות ועל המקומות 4-2. ארבע קבוצות התחתית מתמודדות נגד הירידה וקבוצות מרכז הטבלה מתמודדות בפלייאוף חסר חשיבות.

קלינגר סיים את העונה הסדירה במקום הרביעי כשהוא מקדים בהפרש נקודות את אפולון לימאסוול קבוצתו של יוסי מזרחי שסיימה בתיקו 3:3 עם אומוניה. את שער השיוויון ספגה אפולון בדקה ה-90 וכך סיימה הקבוצה רק חמישית.

בלגית: ליאז' ניצחה ללא טועמה

סטאנדרד ליאז' חתמה את המחזור ה-27 בבלגיה לאחר ניצחון ביתי 0:2 מול מונס. סלים טועמה היה בסגל, אך לא שותף במשחק. ורמוט לא היה כלל בסגל במשחק ההפסד של קבוצתו גנט בבית 3:2 מול אנדרלכט. 

סטאנדרד ליאז' וסלים טועמה בדרכם לאליפות. קבוצתו של הישראלי השיגה ניצחון 0:2 ביתי חלק מול מונס. מבוקאני כבש בדקה ה-53 את הראשון וג'רוקס השלים את השני בדקה ה-70.

כעת סטאנדרד ליאז' נמצאת במקום הראשון בטבלה עם 61 נקודות מרחק של 7 נקודות מקלאב ברוז', שמדורגת במקום השני. 

במשחק נוסף הפסידה גנט בבית 3:2 מול אנדרלכט. גילי ורמוט לא שותף ולא היה כלל בסגל. פולי (88) והצאנדאר (89) כבשו עבור המקומיים. ויצ'ק (23,37) ופרוטוס (65) כבשו עבור האורחת.

טורקית: סיבאס עדיין בצמרת

קבוצתו של פיני בלילי, שלא משחק העונה בעקבות פציעה, השיגה ניצחון מספר 18 העונה. סיבאספור הביסה 0:3 את קונייאספור בבית. 

צבטקוב (74), אילדיז (77) ואילדרים (80) כבשו למארחת תוך 6 דקות במחצית השנייה. סיבאספור כעת מדורגת במקום השלישי בטבלה עם 58 נק' מרחק של שתי נקודות מפנרבחצ'ה המוליכה.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק