בפאריס כבר כבו האורות

צרפתית: החבורה של פול לה גוון מדרדרת לתחתית העמוקה לאחר הפסד 4:2 בחוץ מול ליון. לאנס נעצרה בראן. גרמנית: שאלקה נצמדה לצמרת לאחר ניצחון 1:2 בברלין

יום ראשון 23 מרץ 2008
מערכת TELESPORT
המחזור ה-30 בצרפת הסתיים היום (ראשון) ליון לא ריחמה על הפריזאים ופירקה 2:4 את פ.ס.ז. לאנס נעצרה בחוץ לאחר 3:1 בראן. 

אוי ואבוי מה עובר על פול לה גוון. קבוצתו פאריס סן ז'רמן מדרדרת ישירות לליגה השנייה לאחר ההפסד 4:2 מול ליון. 

המחצית הראשונה במשחק הייתה שייכת רק לליון. פרד הברזילאי כבש צמד מהיר בדקה ה-8 ובדקה ה-36. במחצית השנייה ראינו פריז שונה, פריז אחרת. קאמארה הצליח לצמק בדקה ה-46, ו7 דקות לאחר מכן הצליח רוטן לאזן את התוצאה בפנדל. 

פאריס כבר חלמה על נקודה מיוחלת, אבל המילה האחרונ ההייתה שייכת לאלופה הניצחית. סידני גובו (65) וג'וניניו (72) סגרו את התוצאה עבור האלופה. 

במשחק נוסף נ עצרה לאנס בחוץ 3:1 מול ראן. לרוי (12), פאגיס (43), וטומרט (52) כבשו למארחת. מאלודה (32) רק צימק בלאנס.

גרמניה: שאלקה מצמצמת פערים בצמרת

שני משחקים נערכו בהמשך המחזור ה-25 בבונדוסליגה הגרמנית. שאלקה יצאה למשחק חוץ וחזרה עם ניצחון 1:2 מול הרטה ברלין. ורדר ברמן ממשיכה את המשבר לאחר תיקו בחוץ מול ארמניה בילפלד. 

9 מחזורים לסיום העונה, ושאלקה עדיין לא מאבדת תקווה. הפעם סגנית אלופת גרמניה יצאה למשחק חוץ בברלין וחזרה עם ניצחון 1:2 מול הרטה. 

השער הראשון הגיע כבר בדקה ה-12, כאשר ג'ראלד אסומאה כבש לזכות האורחת. 11 דקות לאחר מכן, ג'רמיין ג'ונס הוסיף את השני עבור שאלקה. במחצית השנייה שהאד כבש בפנדל (67) עבור הרטה, שרק צימצמה את התוצאה. 

ורדר ברמן ממשיכה את התקופה הגרועה. משחק שלישי ברציפות שברמן מאבדת נקודות לאחר תיקו 1:1 מול ארמניה בילפלד בחוץ. בדקה ה-14 הדהים קירץ' את האורחת בפתיחה, אולם דייגו הברזילאי הצליח למנוע הפסד מביך כאשר השווה בפנדל בדקה ה-70.

בעקבות התיקו של ברמן, שאלקה צימצמה את הנקודות לאותן מספר (44). מרחק של 9 נקודות מהמוליכה ביירן מינכן. 

תמונה: רויטרס.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק