יאמר ושטראובר יפגשו מחר

הבעלים של מכבי נתניה ינסה לשים מחר קץ לפרשת השוער ולהחתימו על חוזה חדש לעונה הבאה. כזכור, בנתניה טענו כי ישוחחו עם השוער רק בסיום העונה בעקבות פרשת פירסום חברת הביטוח

יום שלישי 25 מרץ 2008
אשר גולדברג

הבעלים דניאל יאמר והנהלת מכבי נתניה הזמינו למחר (רביעי) את לירן שטראובר וסוכנו רונן קצב לישיבה בה תידון כל השתלשלות העניינים האחרונה. 

מהמועדון נמסר כי יש תקוה, כי לאחר הפגישה הזאת ימצא פתרון ויחזור השקט למועדון עוד לפני המשחק מול הפועל כפר סבא.

במכבי נתניה שרר בשבוע שעבר זעם על שטראובר בעקבות העובדה שהשוער פירסם חברת ביטוח מתחרה לחברת "כלל" הספונסרית הראשית של המועדון.

יאמר מקווה כי יחסיו הטובים על שטראובר יאפשרו סיום מכובד של הפרשה וחתימה של שטראובר על חוזה חדש בקבוצה.

כזכור, מכבי נתניה שלחה אתמול  מכתב לקצב, כאשר על המכתב חתומים יאמר ונשיא המועדון עו"ד גיל לב. 

במכתב מציינים ראשי נתניה כי הם לא מתחייבים לגבי המשך דרכו של שטראובר בקבוצה בעונה הבאה. ככל הנראה מודעים בנתניה לכך ששטראובר עשוי להעדיף לעבור לקבוצת מ.ס אשדוד גם אם זו תרד לליגה השנייה.

במכתב נכתב כי: "בעקבות שיחה שקיימנו עימך ועם השחקן שבנדון כמו גם בהמשך להתבטאויות שלכם בתקשורת לגבי הסטאטוס ההסכמי בין המועדון לבין השחקן, ברצוננו להודיעך כי אנו מקבלים את עמדתך לפיה החוזה בין השחקן לבין המועדון יסתיים בתום עונת 2007/8. 

באשר לעונה הבאה, הרי שמבחינתנו כל סיטואציה אפשרית ובשלב זה מוקדם לצאת בהצהרות כדוגמת ההצהרות שנשמעו מצידכם, שכן כריתת חוזה מצריכה הסכמה של שני צדדים. מכל מקום, אין אנו זרים ונוכל לשוב ולשוחח בקיץ ולהחליף דעות בקשר עם המשך התקשורת אם שני הצדדים יחפצו בכך. בהתאם לכך נודה לך אם תשיב לנו את ההסכם שנמסר אליכם כשהוא חתום על ידי השחקן כפי שהובטח לנו על ידך".

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק