יש לנו בעיה של אגו

בהפועל ירושלים מלקקים את הפצעים בעקבות ההפסד אתמול באשקלון. מסביב לקבוצה מנסים לנתח את המשבר שאליו נקלע המועדון האדום

יום שלישי 25 מרץ 2008
שלמה חסיד
 המשבר בהפועל ירושלים מחריף. אתמול בקרב באשקלון, שהיה אמור לסדר לירושלים הגרלה נוחה, שכוללת את האירוח של מכבי ת"א, הקבוצה כשלה והכול נראה על סף התמוטטות, שהיא אי העפלה לפיינל-פור הישראלי. 

ירושלים נראתה כבוייה והזכירה את הקבוצה שהובסה ב-20 הפרש מול בשיקטאש ולא את הקבוצה שהשפילה את מכבי בנוקיה.

גורם בכיר אמר היום ל-telesport: "יש אצלנו בעיה של אגו, שחקנים מתעסקים בדקות המשחק שלהם, כמה כל אחד מקבל וזה לא צריך להיות ככה. אני בטוח שההפסד הזה ינער את השחקנים וכבר ביום ראשון נגד אשקלון נראה קבוצה שונה. סך הכול היה לחץ כבד לנצח את אשקלון ולקבל הגרלה טובה אבל כשהסתכלנו בהגרלה התברר שאנחנו מארחים את נהריה וזו הגרלה לא רעה, אנו תלויים בעצמנו ונקווה להיות בפיינל פור".

דורון שפע, מכוכבי העבר של הקבוצה אמר: "ברור שמשהו לא טוב עובר על הקבוצה, השחקנים לא נותנים את הכול, כל מי שהיה שחקן אי פעם יודע שכאשר אתה מפסיד אתה הולך הביתה עם הרגשה רעה כי לא כך צריך לשחק כדורסל ועם גישה כזו, אין פלא שמפסידים כל כך הרבה". 

שפע הוסיף: "משהו יסודי לא דופק בהפועל ירושלים. קשה להצביע על זה למי שנמצא מחוץ לקבוצה ואני בטוח שראשי הקבוצה יודעים מה לא בסדר והם יטפלו בהם במהרה. כמובן שאם ירושלים לא תהיה בפיינל פור זה יהיה כישלון מהדהד אבל יש להם זמן לתקן. בהפועל ירושלים מחוייבות לעצמם ולקהל. אני בטוח שהם יתעשתו, ישימו בצד את השטויות ויתרכזו בעיקר וכך הם יחזרו לנצח".

שרון דרוקר, המאמן המצליח של ירושלים, שזכה עימה בגביע יול"ב אמר: "זה לא רציני לנתח מכאן מבלגיה את הבעיות של הפועל ירושלים, אני לא צופה במשחקים ולא יודע מה קורה אבל אני יכול להבטיח לכולם שירושלים תהיה בפיינל פור, שם הכול פתוח. נכון שעכשיו לא הולך, עליות וירידות יש לכולם, אני מאחל להפועל ירושלים לצא מזה, לחזור לעצמם ולהצליח".

איציק ועקנין, עיתונאי ירושלמי שסיקר את הקבוצה אמר: "הבעייה של הפועל ירושלים שלפני 4 שנים כשהקבוצה הגיעה לשיא שלה וניצחה את ריאל מדריד בגמר גביע יול"ב, היא נשארה תקועה במקום ולא התקדמה. במקום ללכת ולשחק ביורוליג, דבר שהוא זכות מבחינת אלופת היול"ב, ירושלים בחרה לוותר על זה ולהישאר ביול"ב קאפ ובגלל זה היא הפסידה את וויל סולומון, שבחר ללכת לקבוצה שמשחקת ביורוליג ומאז הקבוצה דורכת במקום. מכבי ת"א לעומת זאת שואפת להתקדם כל הזמן, אף פעם היא לא נתקעה ותמיד רוצה עוד ועוד הישגים".

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק