אוחיון מועמד למכבי תא

משה אוחיון, קשרה של מ.ס אשדוד מחוזר ע"י מכבי ת"א. הקשר שמסיים חוזה בסיום העונה, אמור לעבור לצהובים מקרית שלום בסוף העונה, שם מכוונים, שהקשר ישתף פעולה עם אסוס

יום רביעי 26 מרץ 2008
אשר גולדברג
המשימה העיקרית של קשר מ.ס אשדוד, משה אוחיון הוא להשאיר את קבוצת האם שלו בליגה, דבר שנראה כרגע כמשימה לא פשוטה בכלל. הקשר המחונן, השייך לסגל הנבחרת, אין רצון להישאר באשדוד גם בשנה הבאה והוא מתכוון לעבור לקבוצה גדולה יותר.

למעשה הקשר שהגיע משוויץ, אמור לעבור בתום העונה הנוכחית לשורותיה של מכבי ת"א, שם תולים בשחקן תקוות גדולות, כמי שאמור לאייש את עמדת הקשר האחורי. אוחיון רוצה לשדרג את מעמדו המקצועי ואחד האתגרים שלו הוא להגיע לקבוצה של שניידר, שתרצה לרוץ חזק בצמרת בעונה הבאה.

חשוב לציין, שאוחיון יעבור למכבי ת"א רק במידה והקבוצה תישאר בליגת העל ובמידה ולא יחפש הקשר ככל הנראה אתגר אחר. אוחיון הגיע במהלך הפגרה בינואר מוינטרטור השוויצרית בכדי לעזור לאשדוד להישאר בליגה.

כבר במהלך הפגרה רצתה מכבי ת"א את משה אוחיון, אך האחרון העדיף לעזור לקבוצת נעוריו להחלץ מהצב העגום בו היא נמצאת. במידה והעיסקה של אוחיון תירקום עור וגידים, הקשר צפוי לשתף פעולה עם ג'ונתן אסוס, שאמור להשלים אותו מבחינה מקצועית. 

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק