אסולין ילד עניו וצנוע

עיקר תשומת הלב לאחר הניצחון של נבחרת ישראל (0:1) מול צ'ילה היה גיא אסולין. דרור קשטן פירגן לנער: הוא למד תרבות שונה בברצלונה. בניון: בעטתי והכדור נכנס. אוואט: נדבר עם לוזון על המענקים

יום רביעי 26 מרץ 2008
אשר גולדברג

 נבחרת ישראל ממשיכה להציג כדורגל חיובי, אבל בינתיים במשחקי ידידות. הכחולים לבנים גברו 0:1 על נבחרת צ'ילה. יוסי בניון כבש את השער היחיד במשחק. 

מאמן נבחרת ישראל, דרור קשטן: "נצטרך לומר תודה גדולה לקהל. 25 אלף צופים במשחק ידידות. זאתי הבמה הכי גדולה לשחקני כדורגל, להראות ולהציג את מה שהם יודעים. אני חושב ששיחקנו היום מול נבחרת טכנית ברמה מאד מאד גבוהה. היה לנו לא מעט קשיים עם כך, הם שלטו ברוב דקות המשחק. הם מהירים מאוד ומהירי מחשבה". 

על גיא אסולין: "הוא ילד ענו, צנוע ושקט. הוא רוצה ללמוד כל דבר. הוא שאל את כל השחקנים, הוא רוצה לדעת כל פרט ופרט עוד לפני ההתכנסות. את סדר היום של הנבחרת. זוהי תרבות שהוא למד אותה בברצלונה. שמה מקנים דפוסי תרבות וחשיבה. יש לו חשיבה מיוחדת. הוא מבחינתי שחקן נבחרת ישראל".

קפטן נבחרת ישראל, שכבש את שער הניצחון, יוסי בניון: "לא ביקשתי מהשופט מרחק, בסופו של דבר בעטתי וזה נכנס. השוער הגיב קצת באיטיות. לשמחתי זה נכנס וזה מה שחשוב ניצחנו. זו הכנה טובה וקצת שונה, כי זו נבחרת מאד טכנית, חזקים, הם לחצו. היה משחק דיי שקול. היריבות האירופאיות יהיה קצת שונה". 

על גיא אסולין: "הוא שחקן מאוד מוכשר. יהיה לו עתיד גדול. שיתנו לו את השקט. אם הוא צנוע זה טוב, הוא ילד טוב".

דודו אוואט, ששיחק מחצית אחת בשער: "ניצחון יפה. ניצחון מתוק. בחצי השני לא שיחקנו טוב. בסך הכל קורה שערים כאלה, יוסי הפתיע אותו. הניצחון חשוב מבחינתנו. אנחנו נסיים את העונה כמו שצריך, ונחזור כמו שצריך. יש לנו הרבה הרבה עבודה אחרי הפגרה". 

גם אוואט התייחס על אסולין: "הוא שחקן ענק. בספרד מאוד אוהבים אותו. אם הוא כאן, הצוות המקצועי בחר נכון לזמן אותו, בשביל שיקבל דקות משחק. הוא ילד מדהים". 

על המענקים: "אם אבי לוזון יש לו משהו ל הגיד, הוא מסוגל להגיד לנו בחדרי חדרים. זה לא מכובד, שיו"ר ההתאחדות לכדורגל יוצא בתקשורת לפני שהוא מדבר איתנו. אנחנו נקבע עם אבי מסודרת ונדבר איתו על זה. יש לנו החלטה ברורה לכל השחקנים".

תמונה: רויטס.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק