ארשבין מתקרב לטוטנהאם

חלוץ נבחרת רוסיה וזניט מבוקש ע"י חואן דה ראמוס, אך מחירו הגבוה של השחקן מונע בשלב זה את העברתו

יום חמישי 31 יולי 2008
מערכת TELESPORT
 אנדריי ארשבין, חלוץ נבחרת רוסיה וזניט סט פטרסבורג, שהדהים את אירופה עם ביצەעיו ביורו האחרון, עשוי לעבור לטוטנהאם כבר בימים הקרובים.

הכוכב הרוסי מבוקש ע"י המאמן הספרדי של ה"תרנגולים" חואן דה ראמוס, אך המחיר הגבוה שדורשת זניט עבור ארשבין, מעכב כרגע את ביצוע העיסקה.

זניט דורשת כ-20 מיליון יוۨו עבור החלוץ, שפרץ בעיקר בזכות היכולת המרשימה שלו במשחק של נבחרת רוסיה ביורו מול הולנד, אך טוטנהאם מסרבת לשלם כל כך הרבה.

אולם למרות העיכוב, סוכנו של ארשבין אופטימי לגבי חתימה של החלוץ בווייט הארט ליין ואמר היום לעיתון "הסאן" הלונדוני: "אני מאוד אופטימי לגבי העיסקה אבל זה לא יהיה קל, כרגיל אצל המועדונים הרוסים".

סוכנו של ארשבין הוסיף ואמר: "בימים הקרובים נדע סופית האם ארשבין עובר לאנגליה. אנדריי אוהב את סיגנון המשחק של המאמן חואן דה ראמוס וזה שיקול חשߕב מאוד בהחלטה שלו האם לעבור ולא רק שיקולים כספיים".

טוטנהאם רכשה אתמול את חלוצה של בלקבורן דייויד בנטלי ומוקדם יותר גם את כוכב נבחרת קרואטיה לוקה מודריץ ואם ארשבין יגיע הוא יהיה הרכש השלישי הגדול שעושה הקבוצה.

אולם טוטנהאם ג۝ איבדה מספר שחקנים ביניהם רובי קין, החלוץ שחתם בליברפול וגם עתידו של דימיטאר ברבאטוב, כוכב הקבוצה בעונה שעברה אינו ברור והוא מחוזר ע"י מספר מועדונים גדולים באירופה.

תגובות

טלספורט בפייסבוק