חופשה בסן מרינו

גביע אופ"א: הפועל תל אביב לא הציגה משחק כדורגל גדול ובכל זאת ניצחה 0:2 את יובנס דוגאנה בזכות שני שערים מהירים בפתיחה. אנטבי (5) ודה סילבה (7) כבשו לאדומים

יום חמישי 31 יולי 2008
אייל כהן

אז לאחר הבשורות המעודדות מעירוני קרית שמונה, הגיעה תורה של הפועל תל אביב להפעיל לשלב הבא לאחר ניצחון פשוט וקל ולא גרנדיוזי 0:2  (0:5 בסיכום הכללי) מול יובנס דוגאנה מסן מרינו.

היופי עוצר הנשימה בסן מרינו תפס את העיקר אצל האדומים. סן מרינו, רפובליקה קטנה בפאתי איטליה, מקום יפה כשלעצמו, אבל כדורגל? לא הצד החזק. הפועל תל אביב נהנתה מטיול מהנה בחום יולי אוגוסט וצריכה לחזור לרצינות.

מחר (שישי) תוגרל הפועל תל אביב כקבוצה מדורגת. אי אפߩר לקחת מהמשחק בסן מרינו שום דבר, כי רמת היריבה מאוד נמוכה גם עבור קבוצה ישראלית. הפתיחה הייתה טובה, אבל לאחר מכן ראינו בעיקר ריפיון ורוב השחקנים חיכו לסיום המשחק. 

מחצית ראשונה: פתיחה מצויינת, המשך משעמם

האדߕמים פתחו בהתלהבות את המשחק, כבר בחמש הדקות הראשונות הפועל כמעט כבשה פעמיים. 

הלחץ השתלם: כבר בדקה החמישית התקפה מצויינת של הפועל, שהחלה בצד ימין אצל טלקיסקי, שמצא את דה סילבה שנגח לכיוונו של יגאל אנטבי שߔרשית בראש - 0:1 להפועל תל אביב. 

שתי דקות
בלבד והפועל כבשה שוב. התקפה מתפרצת דווקא לאחר דקות טובות של המארחת, סרור מצא את אנטבי, שהפעם פירגן לדה סילבה, שנגח פנימה בקלילות - 0:2 מהיר להפוۢל. 

לאחר כ-20 דקות של משחק, הפועל תל אביב מעט נרגעה והמשחק בעיקר שוחק במרכז. חמש דקות מסיום המחצית סמואל יבואה כמעט וכבש את השלישי, עומרי קנדה אף הוא ניסה, אבל חוסר מזל. דקה לסיום המחצית דה סילבה כמעט כבש, כאשר הנגיחה שלו הסתיימה במשקוף.̦nbsp;

מחצית שנייה: טוב שזה נגמר

הסגנון מעט השתנה בפתיחת המחצית השנייה. הפועל תל אביב הניעה באיטיות את הכדור ולא הגיעה למצבים מסוכנים. 

בעקבות היכולת החלשה, החליט אלי גוטמן להכניס את ביברס נאתכו ӕבן לוז על חשבונם של עידן סרור וסמואל יבואה.

בדקה ה-75 ההזדמנות האדירה של יובנס. פרוטה רץ במרכז המגרש, אף שחקן אדום לא נצמד אליו והוא כמעט כמעט כבד. בדקה ה-80 ההזדמנות הטובה ביותר של הפועל, כאשר טלקיסקי, שלח בעיטה אדירה למשקוף. 

חמש דקות לסיום המשחק, ראינו החמצה אדירה של דה סילבה, שפשוט היה צריך לדחוק את הכדור פנימה, אך הכדור יצא החוצה בצורה מגוכחת.

יובנס: מונטאנארי, סלבה, רנדזי, מרזוקי, צ'צ'י, גאלי, קאסדיי, פרוטה, פאנטיני, זונזיני וסנטיני. Ħnbsp;

הפועל תל אביב: אניימה, קנדה, באדיר, טופוזקוב (דואני, 73), אנטבי, אבוטבול, דה סילבה, סרור (נאתכו, 61), טלקיסקי, זהבי ויבואה (בן לוז, 62).

תגובות

c

טלספורט בפייסבוק