ישראל הפסידה לצרפת

נבחרת הנערים של ישראל הפסידה לנבחרת החזקה של צרפת. אייל גולסה וקאדיר כבשו לישראל, צמד של טאפר ושער של גריינר העניקו לצרפתים את הניצחון והמקום ה-1 בבית

יום חמישי 27 מרץ 2008
מערכת TELESPORT
 נבחרת הנערים של ישראל נחלה את הפסדה הראשון בקמפיין מול נבחרתה החזקה של צרפת. אייל גולסה העלה את ישראל ליתרון מוקדם בדקה ה-7, הצרפתיים החזירו עם שני שערים של גריינר וטאפר וירדו ליתרון במחצית. מוחמד קאדיר השווה זמנית לישראל ואילו שער שני טאפר, שהשלים צמד במשחק העניקו לצרפתים את הניצחון.

במשחק המקביל, הרוסים ניצחו את האנגלים 2:3 ושלחו את האנגלים למשחק מול ישראל בלי סיכוי ממשי לעלות.

מוטי איוניר התייחס להפסד של חניכיו: "היום היינו פחות טובים, ראינו ששיחקנו מול נבחרת מצוינת, השחקנים עשו הכול, אין מה לעשות צריך לזכור שהמטרה היא שאחד מהשחקנים יהיו בעתיד בנבחרת הבוגרת, זה ההתחשלות שלהם.

היריב של היום היה ברמה מאוד גבוהה הם גרמו לנו להיות חלשים, לא נכסנו טוב למשחק גם שכבשנו, הנבחרת הצרפתית כנראה יותר טובה. יש לנו יומיים מנוחה, נגיע מוכנים וננסה לנצח את אנגליה ולעלות לאליפות אירופה".


מחצית ראשונה: צרפת עושה מהפך

ישראל פתחה מצויין את המשחק וכבר בדקה השמינית עלתה ליתרון. הגבהה של מושיקו לוגאסי מצאה את אייל גולסה, שנגח מצויין פנימה. 0:1 לישראל.

היתרון הישראלי החזיק מעמד 9 דקות בלבד. בעיטה חופשית נהדרת של גרנייר בדקה ה-16 נעצרה רק בחיבורים של עידן טואף. 1:1.

ישראל נכנסה להלם וצרפת המשיכה להפעיל לחץ שנשא פרי בדקה ה-30. גראנייר, שכבש את השער הראשון, פרץ משמאל והרים כדור מצויין לטאפר, שנגח בעוצמה פנימה והשלים את המהפך. 1:2 לצרפת.

מחצית שנייה

בדקה ה-42 הצרפתיים יכלו להגדיל את יתרונם, לאחר שגראנייר העביר כדור רוחב אל טאניס טאפר, אך האחרון נכשל מול השוער הישראלי עידן טואף שעדף מצוין.

בדקה ה-46 חניכיו של איוניר, בבעיטה השנייה שלהם בסך הכול במשחק הצליחו להשוות את התוצאה, בזכות שער מצוין של מוחמד קאדיר בבעיטה מ-5 מטרים, היישר לרשת העליונה.

בדקה ה-67 אניס טאפר, חלוצה של ליון כבש את שערו השני במשחק, לאחר שבעט כדור חזק שלא הותיר סיכוי לטואף.

הרכב נבחרת ישראל: עידן טואף; גיא ליפקה, גל מאיו, ריף פרץ, חנא נאסר; מושיקו לוגאסי, ניר ביטון, פיליפ אבו מנא, ארתור אצטדזיאנוב; מוחמד גאדיר, אייל גולסה

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק