ההרגשה טובה, התגעגעתי

טל בורשטיין, שערך הערב הופעת בכורה מוצלחת, חושב על ברצלונה: "כולם מודעים לחשיבות המשחק, ולא צריך לקראת משחק כזה להגיד שום דבר". שרף: "שמנו ברקס על המשחק הזה, עכשיו ברצלונה"

יום חמישי 27 מרץ 2008
מערכת TELESPORT

מכבי ת"א הביסה הערב (חמישי) את עירוני רמת גן 67:90 במחזור הראשון של הסיבוב השלישי בליגת ווינר, ועמדה במבחן האחרון שלה לקראת ההתמודדות מול ברצלונה בשלב ההצלבה של היורוליג.

מאמן הצהובים, צביקה שרף, אמר בסיום המשחק: "למרות המחצית השניה הטובה, לא שכחתי את הסטטיסטיקה של המחצית הראשונה. לא היינו מרוכזים. השופטים הוסיפו לחוסר הריכוז שלנו. בחצי השני התעוררנו, בשתי דקות וחצי המשחק כולו השתנה. אני לא מתרשם ונכנס לפאניקה מהחצי הראשון, ולא חושב שנגמרה העבודה בגלל הרבע השני". 

על המשחק הקרוב מול ברצלונה ברבע גמר היורוליג: "שמנו ברקס על המשחק הערב, ויש לנו את ברצלונה ביום שלישי, אליה נתחיל להתכונן ביום שבת". על חזרתו של טל בורשטיין אמר שרף: "אני מאושר מעשר הדקות שעשה בורשטיין, החלטנו מראש לתת לו מעט דקות ועמדנו בפיתוי כי צריך להיות זהירים". 

טל בורשטיין אמר בסיום: "ההרגשה טובה, מאוד התגעגעתי מקווה שהכל מאחוריי. אני קצת מהוסס, מרגיש קצת חוסר תיאום עם השחקנים, הכל קצת פחות". על המשחק מול ברצלונה הוסיף בורשטיין: כולם מודעים לחשיבות המשחק ולא צריך לקראת משחק כזה להגיד שום דבר. מחר יש לנו יום אחרון לנקות את הראש ומשבת הכל ברצלונה

מאמן עירוני ר"ג, רובי בלינקו, לא הצליח לכבוש את אכזבתו בסיום: "אין לי הסבר להתפרקות שלנו בסיום. הדבר היחיד שאני יכול להגיד זה שאני מאוד מאוכזב. ידענו שמכבי יעלו אגרסיבי בחצי השני, ולא הצלחנו לעמוד מול האגרסיביות שהביאה להם סלים קלים. מכבי קלעה 61 נקודות במחצית השניה, וזו בעיה לא חדשה שלנו. במחצית הראשונה עוד החזקנו במשחק, אבל בחצי השני, האגרסיביות וכמה החלטות לא טובות שלנו, גררו מההתחלה מומנטום של מכבי, שבהיכל הביתי שלה קשה לעצור מומנטום כזה". 

על הדרך להוציא את קבוצתו מהמשבר בו היא מצויה אמר בלינקו: "אנחנו צריכים לנצח כדי לצאת מהמשבר. אני מאמין בעבודה קשה ובהתמדה. נלך לבסיס, ליסודות שלנו, לדברים שכן עובדים. אני מאמין גדול בשחקנים האלו. לכל קבוצה, בכל עונה, יש תקופות פחות טובות ואנחנו חווים עכשיו תקופה לא טובה, ואני מאמין שנצא מזה במשחק הקרוב". 

בלינקו לא הצליח להסביר את האחוזים הנמוכים של חניכיו מקו העונשין: "אנחנו לא יציבים מקו העונשין, אנו יודעים את זה ולוקחים את זה לתשומת ליבנו. הנושא הזה הוא מנטלי, ואני מקווה מאוד שנדע להתייצב על ה- 78% שהיינו ברוב העונה ולא יהיו לנו עליות וירידות". 

על בראיין טולברט: "אני לא חושב שיש עליו עומס גדול. אני חושב שיש שחקנים אחרים שצריכים לעזור לו הרבה יותר". על העימות שלו עם בוב בראון הוסיף המאמן: "בוב בראון הוחלף כמה דקות לסוף, וזרק כמה הערות מיותרות. אלו דברים שקורים בלהט המשחק".  

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק