דאבל דייט בולגרי לישראליות

הגרלת הסיבוב השני של מוקדמות גביע אופ"א זימנה למכבי נתניה את וארנה הבולגרית. הפועל ק"ש מול ליטקס לובץ', קבוצתו לשעבר של יצחק שום. הפועל ת"א המדורגת קיבלה את וויוודינה

יום שישי 01 אוגוסט 2008
מערכת TELESPORT
מכבי נתניה מול צ'רנו וארנה, הפועל ק"ש מול ליטקס לובץ' והפועל ת"א מול וויוודינה, אלו המפגשים שמצפים לקבוצות הישראליות בסיבוב השני של מוקדמות גביע אופ"א. 

כך נקבע הצהריים בהגרלה שנערכה במשרדי אופ"א ۑשוויץ. מכבי נתניה והפועל ק"ש תפגושנה יריבות בולגריות ואילו הפועל ת"א תפגוש קבוצה סרבית אותה היא אמורה לעבור די בקלות. 

אין ספק שההגרלה הקשה ביותר נפלה בחלקה של הפועל ק"ש, שתצטרך לעבוד קשה מאוד כדי לעבור את ליטקס לובץ', קבוӦתו לשעבר של יצחק שום, שפגשה לפני שנתיים את מכבי חיפה באופ"א. 

מכבי נתניה קיבלה הגרלה נוחה יותר בדמותה של וארנה הבולגרית, שנחשבת לקבוצה בינונית מאוד.

מנצ'סטר סיטי, קבוצתו החדשה של טל בן חיים הוגרלה לשחק מול מידטיילנד הדנۙת.

המשחקים ייערכו ב-14 וב-28 באוגוסט, כאשר המנצחות בסיכום המפגשים יעפילו לסיבוב הראשון ויפגשו גם את הקבוצות שינשרו בסיבוב המוקדם השלישי של ליגת האלופות.

משחקים בולטים:
שירוקי - בשיקטאש, בראגה - ז'רינסקי, לוקומוטיߑ סופיה - בוראץ', וויוודינה - הפועל ת"א. ליטקס לובץ' - הפועל ק"ש, לה קורוניה - היידוק ספליט, אפועל ניקוסיה - הכוכב האדום בלגראד, ולאזניה - נאפולי. מכבי נתניה - צ'רנו וארנה, ליברץ' - ז'ילינה, שטוטӒארט - גיורי, לגיה וארשה - צסק"א מוסקבה, דיוגארדן - רוזנבורג, מנצ'סטר סיטי - מידטיילד.

תגובות

5

טלספורט בפייסבוק