מאמן העונה - המאמן המאכזב 0:1

אלישע לוי והקבוצה עם התקציב הנמוך בליגה שוב ניצחו את מכבי חיפה המיליונרית 0:1. חיפה יצאה מהמשבר? ממש לא. יבוריאן ( 73) כבש לסכנין. שחר לשחקניו במחצית: "בושה וחרפה איך שנראתם"

שבת 29 מרץ 2008
מערכת TELESPORT
בני סכנין ניצחה את מכבי חיפה 0:1 ועלתה למקום השלישי בטבלה על חשבונם של הירוקים, חיפה פתחה את המשחק בצורה טובה אבל לא הגיעה למצבים משמעותיים.  המחצית הראשונה היתה שוות כוחות לשתי הקבוצות והמשחק עבר מצד לצד בצורה טובה.

ההזדמנות הטובה של הירוקים במשחק הגיעה בדקה ה-35 כאשר עומרי אפק בתוך רחבת ה-16 היטל בהגנת סכנין בעט כדור שטוח לכיוון שערו של כהן אבל יאיא פתי ניסה להרחיק, הכדור פגע במשקוף השער ומשם לידיו של כהן.

במחצית השניה חיפה היתה חלשה ובדקה ה-73 היתרון של סכנין בא לידי ביטוי, מאור בוזגלו נכנס לרחבה באגף הימני והעביר כדור מושלם לאיליה יבוריאן שעם העקב דחק את הכדור לרשתו של דוידוביץ'

במחצית המשחק נכנס נשיא מכבי חיפה, יעקב שחר, לחדר הלבשה של קבוצתו ואמר לשחקניו: " בושה וחרפה איך שאתם נראים, כדאי שתתחילו להתעורר".

בסיום המשחק רוני לוי, מאמן חיפה:" שיחקנו לא טוב, ולצערי חוסר היציבות זה דבר שמאפיין אותנו העונה, ככה איבדנו את העונה שלנו, יענקלה נכנס במחצית והראה לשחקנים את אכזבתו מהם".

מהלך המשחק:

מחצית ראשונה:

כבר בדקה ה-1 של המשחק הזדמנות מצויינת למאור בוזגלו שניצל איבוד כדור של עומרי אפק ופרץ לכיוון שערו של ניר דוידוביץ' שהיה עירני ועצר בקלות. 

חיפה פתחה את המשחק מצוין ובדקה ה-11 הזדמנות טובה לג'ובאני רוסו שסיבב כדור מצויין לכיוון השער אבל השיג רק קרן. בדקה ה-27,  ג'ון קולמה מסכנין הרים כדור מצוין לרחבה היישר לרגלו של איליה יבוריאן שבעט טוב לשער אבל דודידוביץ' היה במקום.
 
חאמד גנאים קיבל כדור מצוין ממאור בוזגלו בדקה ה-31, 20 מטרים מהשער, השתחרר יפה ובעט חזק לכיוון השער, הכדור פגע במשקוף השער ויצא לחוץ, הזדמנות מצוינת לסכנין.

ההזדמנות הטובה ביותר של חיפה הגיעה בדקה ה-35 כאשר עומרי אפק בעט לכיוון השער, יא יא פטי ניסה להרחיק את הכדור שניתז למשקוף ומשם לידיו של מאיר כהן.

מחצית שניה:

בדקה ה-48,
רנאטו סיבב כדור חופשי לכיוון שערו של מאיר כהן שהיה עירני ובמקום כדי לעצור מצוין. 

בדקה ה-73 יבוריאן העלה את סכנין ליתרון 0:1: מאור בוזגלו נכנס לרחבה באגף הימני והעביר כדור מצוין ליבוריאן שעם הגב לשער בעט את הכדור עם העקב היישר לרשתו של דוידוביץ'

8 דקות לאחר מכן בדקה ה-81, עמרי אפק ניסה לעשות משהו מול מאיר כהן כשבעט מ-18 מטרים  לפינה אבל כהן היה במקום. 


הרכבים:

בני סכנין:
מאיר כהן, עבד רבאח, יא יא פטי, לאוניד קרופניק, בסאם גנאים, לוקאש סורמה, ג'ון קולמה, חאמד גנאים, מאור בוזגלו, בוגדאן אפוסטו ואיליה יבויראן.

מכבי חיפה: ניר דוידוביץ', עומרי אפק, אלון חרזי, דקל קינן, פיטר מסיללה, גובאני רוסו, רנה לימה, ביראם כיאל, רנאטו, יניב קטן ופאנטני.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק