הזוכה הגדול בטוטו - בן זקן

מ.ס. אשדוד ניצחה את הפועל ת"א 1:2 והצדיקה את האמירה של ג'קי בן זקן לפני המשחק שההימור צריך להיות אחד באנקר. מקרייב (18) כבש את הראשון, נאתכו ( 26)השווה , ואנטבי בשער עצמי העלה את אשדוד ליתרון.

שבת 29 מרץ 2008
מערכת TELESPORT

בהפועל ת"א לא אהבו את הדיבורים באשדוד על כך שההימור על המשחק בטוטו הוא אחד באנקר אבל ג'קי בן זקן ידע על מה הוא מדבר. 

אשדוד פתחו את המשחק בצורה מצויינת וכבר בדקה ה-18 מקרייב העלה את אשדוד ל-0:1, עידן שריקי קיבל כדור בתוך הרחבה והעביר אותו בצורה יפייפיה למקרייב שבקלות כבש לאשדוד. שמונה דקות עוברות בהן הפועל לחצה בכל הכוח, טלקיסקי  העביר כדור מצוין לביבראס נאתכו שנשאר חופשי מול השער וכבש 1:1.

את המחצית השניה פתחו האשדודים בסערה והגיעו למספר הזדמנויות טובות, הטובה מבינהן היתה בדקה ה-59, משה אוחיון שלח כדור מצויין והשאיר את מקרייב לבד מול אניימה, האחרון הדף את הכדור של מקרייב שהשתלט על הריבאונד, נגח לגופו של אנטבי והכדור התגלגל לרשת שער עצמי לאנטבי ו1:2. 

אשדוד יכולה היתה להגדיל את היתרון בדקה ה-90 כאשר דוד רביבו שלח כדור רוחב מצוין לגוסו גוסו אבל האחרון בעט חזק לגופו של קנדה שהציל מהקו.

מהלך המשחק:

מחצית ראשונה:

דקה 18 מקרייב מעלה את אשדוד ליתרון 0:1: 
עידן שריקי קיבל כדור בתוך הרחבה ושלח מסירת רוחב למקרייב שבקלות מקרוב דחק פנימה.

דקה 22:  אוחיון מצא את מקרייב במצב טוב והאחרון בעט חזק מעל השער.

דקה 26, נאתכו השווה את תוצאת המשחק 1:1: טלקיסקי העביר כדור מצוין לביבראס נאתכו שנשאר חופשי אל מול השער ודחק את הכדור פנימה.

דקה 42:  שלומי ארביטמן הוכשל ברחבה, פנדל לזכות הפועל ת"א, שי אבוטבול ניגש לבעוט ואג'יי הדף את הכדור לקרן.

מחצית שניה:

דקה 59 עצמי של אנטבי ויתרון לאשדוד: 1:2: משה אוחיון שלח כדור מצויין למקרייב שפרץ לתוך הרחבה בעט לשער, בפעם הראשונה אניימה הדף, מקרייב השתלט על הריבאונד נגח לגוף של אנטבי והכדור נכנס פנימה 1:2.

בדקה 63, עידן שריקי במצב מצוין מול השער, אך חסור ריכוז גרם לו לבעוט לא טוב מעל השער, בדקה ה-75, ניסה את מזלו שלומי ארביטמן מ-20 מטרים אך אג'יי היה במקום כדי לעצור. 

בדקה ה90,
דוד רביבו שלח כדור רוחב מצויין לגוסו גוסו שבעט חזק היישר לגופו של עומרי קנדה שהציל מקו השער.

הרכבים:

מ.ס אשדוד
: סמי אג'יי; ליאור ראובן, כרסטיאן גונסאלס, ישה ודראן, אדיר טובול ; ז'אן ז'אק גוסו גוסו, משה אוחיון, יוסי אופיר, דוד רביבו; עידן שריקי, דמיטאר מקרייב

הפועל ת"א:
וינסנט אניימה; עמרי קנדה, וואליד באדיר, אלין טופוזאקוב, יגאל אנטבי; מזואה אנסומבו, שי אבוטבול, דמיטאר טלקיסקי, ביבראס נאתכו, ברוך דגו; שלומי ארבייטמן.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק