מזרחי וקלינגר סיימו בתיקו

הפלייאוף בקפריסין החל: יוסי מזרחי ואפולון סיימו בתיקו 1:1 מול אתניקוס. גם קלינגר ולרנקה איבדו יתרון וסיימו בתיקו ביתי 2:2 מול פאמגוסטה. בלגית: ליאז' ניצחה ללא טועמה

שבת 29 מרץ 2008
מערכת TELESPORT
 הפלייאוף בקפריסין החל: קבוצתו של ניר קלינגר סיימה בתיקו 2:2 מול הטוענת לכתר פאמגוסטה בבית. יוסי מזרחי וקבוצתו אפולון לימאסול גם כן סיימה בתיקו 1:1 בחוץ מול אתניקוס. 

לאחר שהעונה הסדירה הסתיימה לפני כשבוע, התפנו הקבוצות להתחיל את הפלייאוף באי השכן. קבוצתו של ניר קלינגר, שסיימה בפלייאוף העליון שיחקה מול המוליכה פאמגוסטה. בדקה ה-24 איבדה לרנקה שחקן כאשר פאיבה הורחק. שתי דקות לפני תום המשחק הצליח אדורנו לכבוש את הראשון עבור המארחת.

במחצית השנייה אדורנו כבש צמד בדקה ה-60 עבור לרנקה. אז קבוצתו של קלינגר נסוגה לאחור. בדקה ה-65 הצליח פרוסוס לצמק את התוצאה, 10 דקות לאחר מכן קלינגר ראה שער שוויון כאשר זלוגר השווה את התוצאה. 

במשחק נוסף של מאמן ישראלי אחר, יוסי מזרחי וקבוצתו סיימו בתיקו 1:1 מול אתניקוס בחוץ. נאוומוף כבש את הראשון בדקה ה-23 עבור המארחת ואילו סאנגוי השווה 7 דקות לאחר מכן עבור אפולון.

בלגית: טועמה בדרך לאליפות. ורמוט הושפל במונס

סלים טועמה לא היה שותף היום (שבת) במשחק הניצחון 0:1 של סנטאנדר ליאז' מול מכלן. עומר גולן שיחק 90 דקות בתיקו 0:0 בין לוקרן לזולטה. גילי ורמוט שותף 29 דקות בתבוסה 4:0 של קבוצתו גנט מול מונס. 

קבוצתו של סלים טועמה, סטאנדרד ליאז' בדרך לאליפות. הפעם טועמה לא היה שותף בניצחון 0:1 מול מכלן בחוץ. את השער היחיד במשחק כבש מילאן יובאנוביץ' הסרבי בדקה ה-80 של המשחק. בעקבות הניצחון פתחה ליאז' יתרון 10 נק' (64 נק') לעומת קלאב ברוז' (64 נק' ומשחק חסר). 

עומר גולן שיחק 90 דקות בתיקו 0:0 של לוקרן בבית מול זולטה וורנגם. גולן היה שותף לכל אורך המשחק והיה מסוכן, אך לא הצליח להרעיד את הרשת. 

גילי ורמוט, שחקנה הישראלי של גנט לא ירצה לזכור את התבוסה הערב 4:0 מול מונס בחוץ. כבר בדקה הרביעית דה רוק כבש שער עצמי לזכות מונס. בדקה ה-16 הוסיף דהמאנה את השני בפנדל. 

במחצית השנייה סטוליקה כבש את השלישי. בדקה ה-61 נכנס גילי ורמוט לנסות ולהושיע, אך 14 דקות לאחר מכן השלים זוקו את הרביעי עבור המארחת. 

מחר (ראשון) יושלם המחזור בבלגיה כאשר אנדרלכט תארח בבית את סרקל ברוז' ואילו ברדה ויצחקי יפגשו בחוץ את הקבוצה מהמקום השני קלאב ברוז'.

טורקית: פנרבחצ'ה ניצחה במשחק העונה

במשחק העונה בטורקיה גברה פנרבחצ'ה האלופה 1:2 בחוץ מול בשיקטאש. במשחק חם ולוהט השלים דה סואזה הברזילאי צמד בדקה ה-10 וה-80 עבור פנר. בשיקטאש הצליחה להשוות זמנית בדקה ה-74 כאשר אוזקאן כבש. 

מחר (ראשון) יושלם המאבק על האליפות בטורקיה, כאשר סיאבספור ללא בלילי תתארח בחוץ אצל קאסימפאסה. גלאטרסריי תארח בבית את גזיאנטספור.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק