מקרייב נמכר לאנדרלכט

החלוץ הבולגרי, דימטר מקרייב, נמכר על ידי קבוצת מריבור המחזיקה בחצי מכרטיס השחקן שלו לאנדרלכט הבלגית. לג'קי בן-זקן זכויות רק על חצי כרטיס והוא יזכה למחצית מסכום המכירה

יום ראשון 30 מרץ 2008
אשר גולדברג

ראשי מ.ס אשדוד אינם מחזיקים ב-100 אחוז מכרטיס השחקן של החלוץ הבולגרי המצויין דמיטרי מקרייב ולכן ספק רב אם השחקן יישאר באשדוד בעונה הבא. מתברר שמחצית מכרטיס השחקן שלו שייך לקבוצת "מריבור" הסלובנית שכבר מכרה לעונה הבאה את מקרייב לאנדרלכט הבלגית.

מדובר בעיסקה בסכום של  1.8 מיליון יורו, בעסקה סיבובית שמוכרת למ.ס. אשדוד ולעומד בראשה, ג'קי בן-זקן.

לבן-זקן זכויות רק על חצי מכרטיס השחקן של מקרייב, כשבהסכם העברתו לישראל נאמר כי החלוץ הבולגרי ימכר על ידי ראשי "מריבור" שרשאית למכור אותו לכל קבוצה בו היא תחפוץ.  פיצוי מוסכם בסך 50 אחוז מעלות הכרטיס, יועבר לאנשי מ.ס. אשדוד.

מקרייב הגיע למ.ס. אשדוד בהמלצתו של הסקאוט ומאמן הכח עמידר, דודו דהאן. מקרייב מרוצה מההתאקלמות שלו בישראל, ומהיחס לו הוא זוכה מחבריו, מהאוהדים ומראשי הקבוצה הרואים בו את "המושיע" שישאיר אותם בליגת העל.

בית"ר ירושלים שבדקה את נושא מקרייב, ירדה ממנו אחרי שהובן לה כי נמדר לאנדרלכט הבלגית. עוד יצויין שמקריב היה מועמד בתחילת העונה להפועל ת"א שלא התלהבה מכניסה למו"מ רציני והחתימה במקומו את פאביו ג'וניור.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק