פאר העפילה לשמינית הגמר

טניס: הטניסאית הישראלית הצליחה לגבור בשתי מערכות 0:6,2:6 על דה בריטו הפורטוגלית בדרך לשלב הבא. שם מחכה קוזנצובה. אנדיוני הודחו ממיאמי ע"י הברזילאים

יום ראשון 30 מרץ 2008
מערכת TELESPORT
למרות האי הצלחה של הצמד הישראלי אנדיוני, שחר פאר הצליחה מעט להמתיק את הגלולה לאחר ניצחון 0:6, 2:6 מול הפורטוגלית הצעירה דה בריטו. בשלב הבא פאר תפגוש את קוזנצובה. 

דה בריטו הצעירה, שבסך הכל חגגה 15 קייצים, אולי תגיע עד לרמות של שחר פאר, אבל במפגש במיאמי הישראלית חגגה ניצחון. 

המערכה הראשונה ערכה סך הכל 18 דקות, ופאר לא התקשתה בדרך לניצחון 0:6. במערכה השנייה הפורטוגלית עוד ניצחה שני משחקונים, אך זה לא הועיל מול שחר פאר שהייתה בשיא ריכוזה 2:6 בדרך לשלב הבא, ששם תחכה לה קוזנוצובה.

אנדיוני הודחו ממיאמי 

אנדיוני הודחו ממיאמי אכזבה לצמד הישראלי, אנדי רם ויוני ארליך בפתיחת הסיבוב הראשון במיאמי. הצמד הישראלי הודח מול הצמד הברזילאי סה ומלו 7:6, 6:4, ובדיוק זה מגיע לאחר הזכייה באידניאן וולס. 

דווקא בכושר שיא של הצמד הישראלי, הגיע ההפסד המאכזב. המשחק שהיה היום, פתח למעשה את יום המשחקים במיאמי. הברזילאים הצליחו לשבור את הצמד הישראלי בכל מהלך והגיע עד לטיי ברייק, שהוליך לניצחון 5:7 עבור סה ומלו. 

במערכה השנייה אנדיוני דווקא הצליחו לשבור את הברזילאים ולעלות ליתרון 1:2 במשחקונים. לבסוף הברזילאים התעוררו והוליכו בסיום המערכה 4:6, שהוליך את הצמד לשלב שמינית גמר הטורניר. 

במשחק נוסף שיערך בטורניר: שחר פאר, המחבט מספר 1 של ישראל תפגוש בסיבוב השלישי של טורניר היחידות, את מישל לרשר דה בריטו, בת 15 מפורטוגל. 

תמונה: רויטרס.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק