ביזיון: הטיסה לקראקוב בוטלה

המטוס הגיע באיחור והטיסה לקראקוב בוטלה. שחקני בית"ר ירושלים זועמים: "זו בושה, חוסר מקצוענות". הקבוצה תמריא רק מחר לקראקוב. המשחק מול מכבי חיפה הוקדם לשעה 15:15. הקבוצה תבקר באושוויץ-בירקנאו

יום שני 04 אוגוסט 2008
אשר גולדברג
בית"ר ירושלים הייתה אמורה להמריא הבוקר מנתב"ג לקראקוב למשחק הגומלין שיהיה ביום רביעי במוקדמות ליגת האלופות. המטוס שחכרה בית"ר למשחק התעכב, הגיע באיחור לשדה התעופה וגרם לאיחור רציני. לאחר מכן התברר כי המטוס מקולקל והטיסה בוטלה.

השחקנים הסתובבו בשדה התעופה באפס ומעשה וממורמרים עוד לפני ההודעה על ביטול הטיסה. השחקנים נלקחו לארוחת בוקר בכדי להעביר את הדקות ואת המרמור הניכר עקב הדחייה. כעת הקבוצה עושה את דרכה בחזרה לירושלים שזעם רב קיים אצל השחקנים ואנשי המועדון. אנשי בית"ר אמרו: "זו שערורייה, 7 שעות אנחנו מסתובבים בשדה והטיסה מבוטלת. פשוט חוסר מקוצענות".

הקבוצה תצא לנתב"ג בשנית מחר בבוקר ותקווה להמריא לߤולין למשחק מול האלופה, משחק שייערך למחרת. ביום המשחק, ברביעי בבוקר, מתוכנן לבית"ר ירושלים ביקור במחנות ההשמדה אושוויץ-בריקנאו, המרוחקים כ-30 ק"מ מקראקוב.

שחקן בית"ר ירושלים אמר: "רובינו כבר ביקרנו במקומות בהם הושמדו רבים מӑני משפחותינו. ביקור באושוויץ מחייב, זה יתן את החיבור והדלק לקראת המשחק באותו הערב נגד ויסלה קראקוב".

דוברי הקבוצה עם הגעת השחקנים לשדה הבוקר היו אריק בנאדו ודוד אמסלם. בנאדו אמר: "הקבוצה יוצאת כשהמטרה היא ߜעבור לשלב הבא. ניתן את הכל, המשימה ברורה לנו". דוד אמסלם התייחס ליריבה הפולנית ואמר: "זה לא הולך להיות קל אבל בית"ר יודעת מה עומד לפניה, ניתן את מאבק חיינו".

במהלך היום ומחר יגיעו לקראקוב לפחות 300 עד 400 ېוהדים של הקבוצה הירושלמית שיעשו את דרכם מיעדים שונים באירופה. בית"ר ירושלים מתכננת כבר הערב אימון ראשון. הקשר האחורי דריו פרננדס כשיר אחרי שטופל בפגיעה ברגלו.

ולעניין אחר, ארקדי גידמאק הודיע כי בית"ר ירושלים לא תופיע למשחק גביע הטוטӕ בשבת בחיפה שנופל על ערב תשעה באב, שעתיים לפני כניסת הצום, בגלל שאוהדי הקבוצה יתקשו לחזור הביתה. בעקבות בקשתו של גאידמק הוקדם המשחק לשעה 15:15.

צילום: בית"ר.נט

תגובות

טלספורט בפייסבוק