2

מזרחי: חסרה לנו יכולת סיון

מאמן בית"ר ירושלים זיהה את הבעיות בהתקפה בתיקו 0:0 מול מכבי נתניה ואמר: דווקא כששיחקנו נגד עשרה שחקנים, היינו פחות טובים. הקהל רוצה שנוביל 0:2 בדקה עשרים

שבת 13 ינואר 2007
מערכת TELESPORT

בית"ר ירושלים נראתה לא טוב היום ושמטה ߠקודות מול מכבי נתניה כשסיימה עימה בתיקו 0:0. ההתקפה לא פגעה, ובמחצית השנייה כששיחקה מול עשרה שחקנים, היא שיחקה עוד פחות טוב.

יוסי מזרחי, מאמן בית"ר ירושלים אמר לאחר המשחק: "אנחנו יצרנו הזדמנויות ולא ניצלנו אותן. במחӦית השנייה דווקא כששיחקנו נגד עשרה שחקנים, היינו פחות טובים. במחצית הראשונה ייצרנו מספיק הזדמנויות, לא עשינו את זה וצריך להמשיך הלאה".

מזרחי התייחס להתקפה שלא פוגעת: "חסר לנו את היכולת סיום, זה לא פעם ראשונה שאני אומר את זה. אנחנו צריכים ߜהיות יותר חדים בהתקפה. שם המשחק בכדורגל זה ניצול הזדמנויות. להתמודד עם הלחץ בירושלים זה לא קל. הקהל רוצה שנוביל 0:2 בדקה ה-20 אבל זה לא פשוט. אנחנו צריכים לשחק הרבה יותר שקט. במחצית השנייה שיחקנו תחת לחץ, ובמצב כזה אי אפשר לעשות דברים יצירתיים".
č
דדי בן-דיין: "הרחיקו לנו שחקן נגד בית"ר ירושלים ואנחנו יכולים להיות מרוצים מהנקודה. התכניות שלנו למשחק היו אחרות, אבל הן השתנו ברגע שהורחק לנו שחקן. אני מאוד מרוצה מהתיקו שהשגנו".

תגובות

טלספורט בפייסבוק