פאר וסלע מחוץ למיאמי

טניס: הטניסאית הישראלית, שחר פאר לא הצליחה שוב לנצח את קוזנצובה והפסידה בשתי מערכות 7:6,6:3 ואמרה שלום לטורניר היוקרתי. גם דודי סלע הודח מהטורניר

יום שני 31 מרץ 2008
מערכת TELESPORT
 שחר פאר, המחבט מספר 1 של ישראל, הודחה מהמשך המשחקים בטורניר מיאמי. הטניסאית הישראלית הפסידה 7:6, 6:3 מול הטניסאית הרוסית, סבטלנה קוזנצובה המדורגת במקום השלישי בטורניר. 

המערכה הראשונה הייתה צמוד לכל אורכה. כאשר שתי הטניסיאות שוברות לא פעם אחת את השנייה, אבל במצב של שובר שוויון, נכנעה שחר פאר והפסידה 7:6. במערכה השנייה הרוסייה עלתה ליתרון 0:3 קליל, אך פאר והנחישות חזרו ל3:2.

בסופו של דבר הרוסיה הצליחה לעלות ליתרון 2:5, פאר ניסתה עוד לסחוט את קוזנצובה, שבסופו של דבר עלתה על דרך הישר - 3:6 בסיום. זו הפעם השניייה ששתיהן נפגשות ושוב ידה של הרוסיה על העליונה. 

סלע הפסיד לאקסוסו והודח מהטורניר

דודי סלע חלם לפגוש את רוג'ר פדרר בשלב שמינית הגמר, אבל יצטרך לראות זאת מהצד. הישראלי הפסיד 6:4, 6:4 בשתי מערכות לארגנטינאי חוזה אקסוסו המדורג 45 בעולם. 

במערכה הראשונה, סלע היה דרוך. הישראלי עלה ליתרון 3:4 במהלכה, אך הארגנטינאי הפך את התוצאה לאחר ששבר את ההגשה של דודי וניצח 4:6. במערכה השנייה שוב פעם הארגנטינאי הצליח לשבור את סלע, שלא היה במיטבו במשחק. דודי הצליח לצמק עד כדי 4:3, אבל הפינאלה היה שייך לאקסוסו - 4:6 שוב. 

סלע לא הצליח לשבור את שיאו האישי ולהעפיל לשלב כה גבוה בטורניר יוקרתי (סך פרסים 3.7 מיליון דולר). למרות זאת סלע אמור לקפוץ לכדי 50 הגדולים בעולם.

בהמשך הטורניר דודי סלע, ינסה לשנות טיפה את המזל של הישראלים במיאמי וינסה לזכות בניצחון מול חוזה אקוסוסו הארגנטינאי, המדורג 45 בעולם.

תמונה: רויטרס.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק