הכי טוב - בפנדלים

במכבי נתניה זעמו על לירן שטראובר שפרסם את חברת הביטוח הידועה. השוער, בתצוגה נדירה בקרב פנדלים מול הכח ר"ג, העלה אותה במופע יחיד לחצי הגמר כשהוא לא סופג מהנקודה הלבנה

יום שלישי 01 אפריל 2008
מערכת TELESPORT
משחקי רבע גמר גביע המדינה שנפתחו הערב (שלישי) לא הצליחו לספק לנו סינדרלה בחצי הגמר. חניכיו של ראובן עטר הצליחו לגבור על הכח ר"ג מהליגה הלאומית רק בתום דו קרב פנדלים, לאחר 1:1 בתום 120 דקות.

מוליכת הליגה הלאומית לא נפלה לאורך כל המשחק מיריבתה מצמרת ליגת העל. טאזמטה העלה את נתניה ליתרון בדקה ה-20, וברק בדש השווה בדקה ה-54. בהארכה לא נרשמו הזדמנויות, והקבוצות פנו לקרב הפנדלים, בו ניצחה נתניה 0:3.

בצל חוסר הוודאות לגבי עתידו של ראובן עטר במועדון הנתנייתי, שחקניו הצליחו לשים בצד את השמועות על זהות מאמנם בעונה הבאה. מכבי נתניה לא זכתה בתואר כבר 25 שנה, וגביע המדינה האחרון שנחת בארונה היה לפני 30 שנה. 

מחצית ראשונה:

הדקות הראשונות של המחצית הראשונה היו שייכות להכח רמת גן, שהפגינה עליונות בכל פרמטר על המגרש.

בדקה ה-2, בדש הותיר את מרסיאנו לבדו מול שטראובר והאחרון הכשיל אותו ברחבה, אך משרוקיתו של מנשה משיח דממה. הכח בהחלט יכולה לראות את עצמה מקופחת.

בדקה ה-20, תיירי טאזמטה העלה את נתניה ליתרון 0:1. בניגוד גמור למהלך המשחק, נתניה יצאה להתקפה מתפרצת אותה סיים טאזמטה בבעיטה אלגנטית לשער.

בדקה ה-26, הכח ר"ג קופחה בשנית. הכדור פגע בידו של אלמוג כהן ברחבה, ושוב לא נשמעה שריקה מצידו של משיח.

בדקה ה-33, הכח לא אמרה נואש, וסוארז ניסה את מזלו מכ-20 מטרים, אך שטראובר היה במקום כדי להדוף.

כבר בדקה ה-35, החליט ראובן עטר לערוך חילוף ראשון כשהכניס את דלה ימפולסקי לשחק במקומו של שניר גואטה.

בדקה ה-45, ברק בדש קיבל כדור נפלא מאסי דומב בצד שמאל של הרחבה, אך בעט אותו מחוץ למסגרת של שטראובר.

מחצית שניה:

בדקה ה-53, לירן שטראובר הציל את קבוצתו מספיגת שער שוויון. השוער התעופף והדף כדור עונשין של עידן ויצמן, שהלך ישירות אל החיבורים.

פחות מדקה לאחר מכן, דדי בן דיין תפס את אסי דומב ברחבה, ומנשה משיח הורה על הנקודה הלבנה. ברק בדש ניגש לבעוט את הפנדל, ולא התבלבל מול לירן שטראובר. 1:1 בוינטר

בדקה ה-69, דדי בן דיין מתח שוב את המפשעה ונאלץ לפנות את מקומו ליחיאל צגאי.

בדקה ה-73, איתי שכטר בהתקפת סולו עבר ארבעה שחקנים של הכח, כולל רפי כהן, ובעט מקרוב, אבל אביב חדד הדף מקו השער. את כדור הקרן נגח אבי סטרול לקורה.

בדקה ה-90, רפי כהן ירד לקרקע באינסטינקט והדף כדור טיל שבעט טאזמטה, ושלח את הקבוצות להארכה בת 30 דקות, לא לפני שאבי סטרול הורחק בכרטיס צהוב שני, אחרי שביצע הצגה ברחבה, והותיר את נתניה בעשרה שחקנים.

הארכה:

עוד לפני תחילתה של ההארכה, החלו מהומות ביציעי נתניה בין אוהדיה לבין השוטרים ובמהלכן נעצרו מספר אוהדי הקבוצה. 

הרבה כדורגל לא היה ניתן לראות ברבע השעה הראשונה של ההארכה. בשל היותה בעשרה שחקנים, ירדה נתניה אחורה עם תחילת ההארכה, ואפשרה להכח להחזיק בכדור. גם בחלקה השני של ההארכה, לא ניתן היה למצוא מהלכי כדורגל מיוחדים על המגרש.

פנדלים:

הכח ר"ג, ברק בדש: הכדור בקורה והחוצה!
מכבי נתניה, יחיאל צגאי: פנימה! 0:1 לנתניה
הכח ר"ג, דידי אונגר, בעט למרכז, שטאובר הדף
מכבי נתניה, דלה ימפולסקי: לרשת! 0:2 לנתניה
הכח ר"ג, תומר אליהו: בעט חלש, שטראובר הדף
מכבי נתניה, לואיס מרין: הכדור ברשת, נתניה בחצי הגמר


הרכב הכח ר"ג:
רפי כהן, אביב חדד, אסי דומב, ישראל ראש, בני חדד, עידן ויצמן, דידי 
אונגר, גל לוי (תומר אליהו 77'), וויליאם סוארז (רפס עומר 105'), אדריאנו מרסיאנו (משה בן לולו 105') וברק בדש.

הרכב נתניה: לירן שטראובר, קלמי סבן, לואיס מרין, אבי סטרול (הורחק 90'), דדי בן דיין (יחיאל צגאי 69'), אלמוג כהן, שניר גואטה (דלה ימפולסקי 35'), טל מעבי, תיירי טאזמטה, אובודו אוקוצ'ה ופרנסיס קיויו (איתי שכטר 46'). 

איצטדיון וינטר, רמת גן.
שופט המשחק: מנשה משיח.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק