ניסע לנצח בברצלונה

עוד ממאמנה של מכבי ת"א, צביקה שרף, לאחר הניצחון על ברצלונה: "הייתי חותם על התוצאה הזאת מראש". יותם הלפרין: "הלחץ עכשיו עליהם", וויל ביינום: "אנחנו מוכנים למשחק השני"

יום שלישי 01 אפריל 2008
שלמה חסיד

מכבי ת"א גברה הערב על ברצלונה 75:81 במשחק הראשון בין השתיים, ועלתה ל- 0:1 בסדרת ההצלבה.

מאמן מכבי ת"א, צביקה שרף, סיכם: "משחק ראשון בבית הוא תמיד קשה. הייתי חותם על התוצאה הזאת מראש. לא שיחקנו את המשחק הטוב שלנו. יש לנו 0:1, נירגע, נתעורר וניסע לנצח בברצלונה".

טרנס מוריס אמר בסיום: היו לנו בעיות מצ' אפ ונתנו להם לזרוק שלשות. לא זרקנו מספיק טוב, ונכנסנו לבעיית עבירות. יש לנו עוד ניצחון אחד להשיג כדי לדבר על הפיינל פור. אנחנו ננסה לסיים את הסיפור ביום חמישי בברצלונה".

ניקולה וויצ'יץ': "שמנו את עצמנו במצב לניצחון. שיחקנו טוב מאוד, ויש לנו סיכוי לסיים את זה בשני משחקים. יהיה משחק קשה בספרד, משחק יותר פיזי ומתוח, כי ייתכן שזה יהיה המשחק האחרון שלהם ביורוליג העונה. ניצלנו את המהירות שלנו מול החולשות שלהם".

יותם הלפרין חשף את נקודות המפתח למשחק: "אחת התוכניות הייתה להוציא את לאקוביץ' מהמשחק. השורה התחתונה היא שאנחנו מובילים 0:1 והלחץ עכשיו עליהם. ידענו שהם מאוד אגרסיביים בהגנה. לא שיחקנו מספיק טוב. נשחק שם אגרסיבי".

וויל ביינום הוסיף: "היה משחק קצת קשה. הזריקות שלנו לא נכנסו במחצית הראשונה, לא שיחקנו טוב. היה משחק רע. ניסינו להישאר יחד ולנצח. אנחנו מוכנים למשחק השני".

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק