יאמר ומתיאוס יפגשו בגרמניה

דניאל יאמר, הבעלים של מכבי נתניה, ולותר מתאוס יפגשו בפרנקפורט, עירם של השניים, במטרה להגיע לעמק השווה. השחקנים תומכים במאמן עטר, שמבין כי הסתיימה דרכו בקבוצה. יאמר: "לא מתעסק במאמן"

יום רביעי 02 אפריל 2008
אשר גולדברג
מכבי נתניה על שחקניה ואוהדיה, ממתינים להחלטה הבלעדית של הבעלים דניאל יאמר בנושא המאמן. יאמר מתוכנן לטוס לגרמניה, ולפי מקורביו יפגש בפרנקפורט עם לותר מתאוס, בפרנקפורט היא עירם של השניים. 

מקורביו של יאמר תומכים במינויו של מתאוס ושידרוג הקבוצה. מקורב ליאמר אמר: "הליגה הישראלית מרמה והמיקום הטבלאי חוץ מבית"ר ירושלים מגוחך. מכבי נתניה רוצה אירופה וזקוקה לפנדלים כדי לעבור את אום - אל פאחם והכח עמידר רמת גן".

שחקנים במכבי נתניה תומכים בהמשך דרכו של ראובן עטר, ואינם חוששים לומר זאת בפומבי. עטר עצמו כבר מבין שדרכו בשירות יאמר תסתיים. בתום המשחק אמר עטר שהוא יכבד את מכבי נתניה, למרות שיש שם מי שאינם מכבדים אותו. יאמר, שנשאל בסיום משחק הניצחון בוינטר מול הכח עמידר רמת גן בנושא המאמן הבא, הבהיר כי נכון לעכשיו הוא אינו מתעסק בנושא זה.

היום (רביעי) תתקיים הגרלת שלב חצי גמר גביע המדינה, אחרי ששני משחקי רבע הגמר יושלמו. בפעם האחרונה שמכבי נתניה הייתה בגמר זה קרה בשנת 1995 מול הפועל חיפה, שגברה על מכבי נתניה משער של ראובן עטר. 

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק