כמה טוב שאין אירופה

לאנשי בית"ר ירושלים יש הרבה סיבות לחגיגות. ההנהלה לא תזדקק לטפל בטיסות. ליו"ר יהיה זמן לעסקים הפרטיים והשחקנים יוכלו לבלות יותר אצל "מאלדיני". זה הזמן לשמוח

יום רביעי 06 אוגוסט 2008
דורון ברגר

ההנהלה שמחה. אין ספק, המרוויחה הגדולה מההדחה בליגת האלופות, זוהי הנהלת בית"ר ירושלים. איציק קורנפיין, הרי אף פעם לא הסתדר עם גביעי אירופה השונים,  ומה הוא בעצם צריך על ראשו עוד סידורי נסיעה עם מטەסים פרטיים. הרבה יותר קל ופשוט לארגן אוטובוס לקרית אליעזר או לקרית שמונה. מי צריך להסתבך עם איזה נמל תעופה בעיירה חשוכת אל כמו לונדון.

ארזי בטח שמח. היו"ר של בית"ר ירושלים, זה שמרוויח יותר מ-200 אלۣ שקל בחודש, יכול עכשיו להתפנות לעסקיו הפרטיים. עוד פגישת עסקים ועוד פגישה, מה ארזי צריך את הבילויים האלה במילאנו או מינכן. יש לו דברים יותר חשובים לעשות בחיים.

השחקנים קורנים מאושר. היה קשה השבוע, נכון? לקום פעמיים בבוקר ולצאת אל ۠מל התעופה בשעה שהחברים מתל אביב ישנים. עכשיו אפשר לישון טוב כל יום, יש רק משחק אחד בשבוע. יש יותר זמן ללכת ל"מאלדיני" ויותר זמן להגיע למסיבה, כדי לפגוש את רוני מאנה. רק לוודא שיוני טובלי הגיע גם. כי חייבים להיות שם כזה קורה. כולנו הרי מחכים לזה.Ȯ.

האוהדים מבסוטים מהחיים. הרי אין מה לאכול בפראג ובמדריד ואת מי בעצם מעניין לדפוק את פרנצ'סקו טוטי. המטרה ברורה והיא סומנה כבר - ב-1 לספטמבר, ביום ראשון בערב באיצטדיון 'דוחא'. הגיע זמן הנקמה ודרוגבה יחכה לשנה הבאה.

̊

אפילו העיתונאים מצחקקים. אוי ואבוי אם היינו צריכים להמשיך לכתוב על כדורגל נטו. לפרשן את האימונים של שום מול התיכנונים של אחד כמו היצפלד. הכי כיף לספר על עוד נסיעה באופניים ותזכירו לי - מי עשה קידוש בשבת? גרשון או בן יוסף?

תגובות

טלספורט בפייסבוק