האוהדים מסתערים על מדריד

אתמול היה היום המשמעותי ביותר במכירת כרטיסים לפיינל פור במדריד. מתברר שכ-2,000 צהובים כבר הבטיחו את השתתפותם בפיינל-פור עם דמי ביטול של 100 דולר. בורשטיין: רוצים לעשות 0:2

יום חמישי 03 אפריל 2008
שלמה חסיד

אוהדי מכבי תל אביב לא ממתינים לסיום הסדרה נגד ברצלונה בהצלבה ועד עכשיו נרשמה הסתערות כללית של האוהדים על החבילות לפיינל-פור, ו-2,000 מהם כבר הבטיחו את השתתפותם בפיינל-פור שייערך בתחילת מאי.

אתמול (רביעי), יום לאחר הניצחון על ברצלונה במשחק הראשון, היה היום המשמעותי ביותר במכירה, ומעל 1,000 אוהדים רצו לסוכני הנסיעות כדי להבטיח מקום במדריד.

טל מלכה, מהאוהדים המפורסמים של מכבי אמר ל-TELESPORT: "אנחנו האוהדים סימנו את המשחק הראשון של מכבי כאבן בוחן, וידענו שלמחרת כולם הולכים ומזמינים. אתמול הייתה הסתערות כללית על משרדי הנסיעות, האוהדים לא מוכנים לחכות, מבחינתו מכבי כבר בפיינל-פור, ואוהד אמיתי משריין לעצמו מקום מראש".

לאוהדים ניתנה אפשרות לסגת מהחבילות תמורת סכום של 100 דולר אם מכבי תצליח לבעוט בדלי ולא להגיע לברצלונה. 

במכבי סימנו הערב את טל בורשטיין כקלף הסודי שלהם אחרי שלא שיחק במשחק הראשון. בורשטיין אמר ל-TELESPORT: "אני מקווה לשחק ולתרום ככל שאוכל אם אכן אשחק. אני מרגיש טוב, כמובן שיש דריכות בקבוצה לקראת המשחק, אנחנו מאמינים שאפשר לעשות 0:2". 

מאמן מכבי תל אביב, צביקה שרף אמר: "אנחנו שואפים לסיים את הסיפור עם 0:2. הולך להיות
משחק מאד מאד קשה, אבל הולך לנו טוב יותר במשחקי חוץ.  אפשר לנצח את ברצלונה, לא יהיה קל. זה אולם מאוד מאוד ביתי, אני מתאר לעצמי שבארסה לא תרצה לסיים את הסיפור בבית. אנחנו מקווים לסיים את הסיפור ולהגיע לפיינל פור".

אסטבן באטיסטה אמר: "צריך לגמור את העבודה. ברצלונה אמורה לשחק הרבה יותר טוב מיום שלישי. יש לה סוללה של שחקנים טובים, שבטח לא ירצו לסיים את חלום הפיינל פור. אנחנו נבוא מוכנים, נצטרך להיות הרבה יותר טובים משלישי ומקווה שכך יהיה.

"האולם שלהם יהיה מלא עד אפס מקום, ויתנו להם ליווי מאסיבי. עמדנו במשימות קשות כמו הניצחון במדריד, אני מאמין שננצח".

עוד משחק מעניין מאוד צפוי הערב כשאולימפיאקוס פיראוס תארח את צסק"א מוסקבה, תנסה לנצח ולהשלים את אחת הסנסציות הכי גדולות בתולדות היורוליג. מאמנה פנאיוטיס יאנקיס אמר ל-TELESPORT: "אם לא ננצח אז כאילו לא ניצחנו במוסקבה. בטוח שיהיה משחק הרבה יותר קשה מביום שלישי. הקהל שלנו נותן לנו יתרון משמעותי, אבל הכל פתוח. אם לא נילחם על החיים שלנו ביורוליג, נגיע למוסקבה פעם נוספת ואז גם מימד ההפתעה יאבד לנו".

צילומים: maccabifans.co.il

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק